Written By: Behrouz Janipour , Ph.D

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از هر کدام از وسایل دکوری زیر میتوانید بر روی آن کلیک کنید. به تعبیری دکوراسیون داخلی به این می پردازد که چگونه می توان یک پلان آزاد را با مبلمانی که مکمل فضا است و یا با دکوری که جلوه کننده است جفت و جور کرد و یا اینکه جو و حالت یک فضا را با نور پردازی و پوشش دیوارتغییر داد.

مبلمان سلطنتی جلوه کلاسیک و جاه طلبی را برای خانه به ارمغان می آورد و مبلمان راحتی آرامش ، مدرن بودن و راحت بودن را برای یک فضا به همراه دارد . شما می توانید جا گلدانی های جدید را که می توان چندین گلدان را در داخل آن چید ، بخرید و در بخشی خالی از فضا جهت زیبایی بیشتر جای دهید .

معمولاً افراد از رنگ هایی که برای مبلمان خود انتخاب می کنند ، سعی می کنند از همان رنگ ها برای بخشی از پرده یا فرش خانه نیز استفاده کنند ، تا ترکیبی جذاب به نمایش گذاشته شود . رنگ پرده ها نیز معمولاً با رنگ دیگر وسایل خانه مثل کابینت ، مبلمان و فرش ست می شود . همچنین میتوانید یکی از دیوارهای منزل را با پوستر سه بعدی بپوشانید و برای سایر دیوارها از مدل پوستردیواری ساده استفاده کنید. پرده های کرکره ای یا پرده های گل دار ساده و رنگی برای آشپزخانه مناسب هستند . استفاده از کاغذ دیواری ساده یا گلدار که در آن از رنگ های جذاب و آرامش بخش استفاده شده است باعث می شود تا فضای اتاق خواب بسیار مناسب استراحت باشد.

شما می توانید با قرار دادن پوستر دیواری در بین فاکتورهای دکوراسیون داخلی خود جذابیت خاصی به اتاق پذیرایی، اتاق خواب و حتی سرویس های بهداشتی خود ببخشید. تابلوها و اشیاء تزئینی که به عنوان دکور مورد استفاده قرار می گیرند در صورتی که زیبا و جذاب باشند می توانند جلوه بصری خاصی را برای یک مکان فراهم کنند . پرده در هر خانه ای برای زیباسازی و پوشش درب و پنجره مورد استفاده قرار می گیرد . هر چند که در دوره های مختلف، کمابیش از آن استفاده می شد.

دیدگاهتان را بنویسید