24 سبک دکوراسیون داخلی : قدیمی ترین تا جدید ترین 2022

این فرآیند شامل مجموعه ای از قوانین و نکات اصلی و مهم است. پالت رنگی چیدمان مدرن شامل رنگ های خنثی نظیر سفید، کرم، بژ و… در حالی که فضای داخلی مدرن بر روی مینیمالیسم و کمبود جزئیات تمرکز دارد، خانه های پست مدرن از دکور و شلوغی بیشتری پیروی می کنند و پالت رنگی خنثی ای دارند.

در ادامه برای آشنایی و جلوگیری از ایجاد هر ابهامی با ۶۰ سبک دکوراسیون داخلی آشنا می شویم؛ از پرطرفدارترین سبک ها مثل مدرن و مینیمال تا سبک های ناشناخته ای که شما را مجذوب خود می کنند. استفاده از گل و گیاه فضای منزل و دکوراسیون شما را گرم­تر و با طراوت میکند از استفاده آنها غافل نشوید. حتی برخی می گویند نصب پارکت با طرح چوب می تواند صمیمیت فضا را بالا ببرد و اتمسفری لطیف و مهربان را در خانه و ساختمان شما جاری میکند.

اگر شما قصد دارید خود به تنهایی پارکت های خانه تان را وصل نمایید، نصب پارکت های مهندسی شده، وینیلی و لمینت بسیار آسان تر می باشد که این امر باعث راحتی و صرفه جویی در وقت شما خواهد شد. ». در پاسخ باید گفت این کاملاً به کیفیت و برند تولیدکنندهی پارکت بستگی داشته و همانطور که گفته شد، قیمت روز هر متر مربع و هر بسته پارکت تا حد زیادی به نرخ دلار بستگی دارد. صندلی تخم مرغی از دیگر نماد های این سبک است. 3. بسیار مهم است که قبل از خرید وسایل دکوری فکری به حال جای قرار گرفتنش هم بکنید.

مواردی مانند اینکه فضای مورد نظر کوچک باشد یا بزرگ، دیوارها بلند باشند یا کوتاه، و حتی درب و پنجرهها در کجا قرار گرفته باشند، می تواند به هنگام انتخاب کاغذ دیواری و خرید آن بستگی مستقیم داشته باشد. رنگ اتاق های شما در خانه شما می تواند بیان مستقیم شخصیت شما باشد. در سبک مینیمال، اتاق ها تک رنگ و معمولا دارای رنگ های خنثی هستند. رنگهای گرم مانند قرمز، رنگهای سرد مانند آبی و رنگهای خنثی به تناسب انرژی که به محیط اطراف خود میدهند در مکانهای مختلفی استفاده میشود. را در بر می گیرد حجم ساخت ساز بالاست و طراحی نمای ساختمان اداری و مسکونی بدر این قسمت از شهر بر سایر کاربری ها با توجه میزان نیاز و استقبال از آنها ارجحیت دارد بر طراحی نمای مدرن استوار است و در نهایت در حومه شهرها طراحی ویلا ها و نماهای ویلایی به منظور استفاده خانواده های پر جمعیت در دستور کار قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید