۲۵ مدل پوستر دیواری سه بعدی جذاب

فروشگاه دکورشاپ با بیش از 10 سال سابقه در عرصه فروش اینترنتی لوازم منزل، طیف گستردهای از لوازم تزئینات و دکوری را برای شما گردآوری کرده است. با در نظر گرفتن فضا می توانید انتخاب راحت تری داشته باشید. البته انتخاب رنگ الزامی نیست اما برای چیدمان عالی بهتر است برای دکور دیواری و وسایل روی آن رنگ متضاد در نظر گرفت. 8. یادتان باشد که اگر الگوی کاغذ دیواریتان خیلی نزدیک به هم و مرتب در خطوط افقی و عمودی قرار داشته باشد، پوشش دیوارتان بر جلوه محیط غلبه خواهد کرد، به نحوی که مبلمان و وسایل داخل اتاق کمتر دیده میشوند.

همچنین به این دلیل که در ساخت آن از تکنولوژی نانو استفاده شده است قیمت بالاتری نسبت به سایر انواع کاغذ دیواری دارد. همچنین این نوع کاغذ دیواری برای اتاق کودک مناسب نیست. در این مطلب از چیدانه به همراه گروه تیمبرلند، نکات مهمی را که لازم است برای خرید کاغذ دیواری مناسب بدانید با شما مطرح می کنیم. بخش کوچک اما مهمی از مواردی است که باید در هنگام طراحی چیدمان منزل به آنها توجه کنید.

اما برای انتخاب کاغذ دیواری باید مواردی را در نظر داشته باشید و به آن ها دقت کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید و از آن پشیمان و نا امید نشوید. مثلا اگر یک دیوار به رنگ قرمز دربیاید، کوسنها یا فرش پذیرایی نیز به همان رنگ یا نزدیک به آن انتخاب میشوند. شناخت انواع کاغذ دیواری به شما کمک می کند بهترین انتخاب را برای فضای مورد نظرتان داشته باشید.

عامل اصلی در این مورد؟ چنین پوششی در ضمن رسمی بودن، مقاومتش نسبت به سایر پوششها بیشتر است. اگر شما هم مثل آنها فکر میکنید بهتر است پیش از هر چیز چند نکته اصلی در این باره را بخوانید. اما پوسترهای سبک سنتی و کلاسیک شامل طرحهای پیچیده و شلوغ مثل طرحهای گل رز یا طرح دیوار آجری سنتی میشود. برخی افراد علاقه دارند دیوارهای اتاق یا خانه خود را با رنگ بپوشانند اما بر عکس آنها دیگرانی نیز هستند که کاغذ دیواری را برای تزئین منزل و پوشاندن سفیدی و لختی دیوارها بر رنگ ترجیح میدهند.

دیدگاهتان را بنویسید