گروه معماری الهه پودینه طراح دکوراسیون داخلی

سبک فرانسوی مثل کشور و مردمش، سبکی لوکس و مجلل و اشرافی هست. سبک اسکانیدناوی سبکی ساده و کاربردی است که با استفاده از نور و رنگ آرامش را به فضا می آورد.استفاده از مبلمان ساده با رنگ های روشن ،استفاده از چوب در کف سالن و همچنین به کاربردن قابها و وسایل تزیینی از ویژگی های این سبک است.در واقع می توان گفت سبک مینیمال سبکی ساده شده از سبک اسکاندیناوی است. نمای خارجی پی وی سی ساختمان در انواع طرح ها، رنگ ها و مدل های مختلف وجود دارد که این امر موجب شده تا نمای پی وی سی ساختمان با توجه به سلیقه و همینطور کاربردی که دارید انتخاب و استفاده شود.

سرویس بهداشتی : از دیگر دکوراسیونهای خاص که همواره سرشار از ایدههای ناب و کاربردی بوده است ، سرویس بهداشتی میباشد . نصب پارکت و کفپوش تنوع رنگی و طرح های متعددی دارند که می توانند با هر سلیقه ای جور شوند و با هر کاغذدیواری و دکوراسیون هارمونی و هماهنگی داشته باشند.

طیف رنگی آبی، سفید و ماسهای بیشتر از هر چیزی در اون دیده میشه و نور طبیعی اهمیت زیادی داره. درسته سادگی و آرامش از ویژگیهای اصلی این سبک به شمار میاد اما سرزندگی و طراوت هم به همون اندازه اهمیت داره. هرجا دیدین کلی مبلمان آنتیک با رنگهای پاستلی و روکشهای پر نقش و گلدار یک جا جمع شدن، بدونین که صاحب اون فضا به سبک شابیشیک علاقه داره. محیطهای شابیشیک به شدت مناسب زوجها و خونوادهعای عاشقه!

3. تعرفه طراحی نمای ساختمان :برای این که ساختمان یک نمای زیبا و مناسب با بودجه داشته باشد باید از همان ابتدا یک طراحی درست و حساب شده انجام شود. داشتن محیط کاری مناسب و طراحی اصولی فضاهای اداری که بتوان با توجه به نیاز و آرامش کارکنان بیشترین بهره را از توانایی کارکنان برد مستلزم همکاری با یک تیم متخصص و حرفه ای در این زمینه می باشد . اینکه میان زمانی که سرتان شلوغ است و زمانهای استراحت خود و خانوادهتان تعادل ایجاد کنید یک امر بسیار مهم در مناسبات یک دکوراسیون داخلی استاندارد است. سبک فرانسوی ترکیبی دگرگونشده از سبک آنتیک فرانسوی، شابی شیک و عناصر طراحی داخلی خانههای روستایی و عوامل فریبنده معرفی میشود.

دیدگاهتان را بنویسید