کاغذ دیواری و نکاتی که قبل از خرید آن باید بدانید – ویکی سرا

این طرح مانند یک اثر هنری می باشد و یک طرح و سبک عالی برای شخصی سازی فضای شماست . مثلا آیا شما قرار است دکوراسیون را جایی پیاده سازی کنید که هیچ گونه طراحی از قبل نداشته است یا اینکه قبلا یک دکوراسیون دیگری داشته و الان مایل به تعویض آن دکوراسیون هستید. اگر به خاطر اینکه اجاره نشین هستید فکر می کنید که نمی توانید از کاغذ استفاده کنید ما به شما کاغذ دیواری های برچسبی (قابل برداشت) را پیشنهاد می کنیم.این کاغذ دیواری های پرطرفدار برای اتاق کوچک بسیار جذاب هستند و شما بدون هیچ آسیبی می توانید تغییرات خود را اعمال کنید.

گوشه ها ، تاقچه ها و مکان های کوچک برای شروع مناسبند.در فضا های دارای نقطه کانونی و یا مکان هایی که نیاز به نقطه کانونی دارند نیز مناسب هستند.مانند دیوار پشت تخت خواب یا تلویزیون . یک نکته مهم دیگر این است که لزومی ندارد برای کل دیوار های پذیرایی خود از کاغذ استفاده کنید.می توانید یک نکته کانونی در دکوراسیون خود انتخاب کرده و در آن قسمت از کاغذ مناسب ایتفاده کنید. طریقه نصب: هر چند این نکته خیلی ربطی به موارد مهمی که باید به هنگام خرید یک پوستر دیواری سه بعدی به آن توجه کنید، ندارد ولی لازم دانستیم که بگوییم چنانچه پوستر مد نظر شما در حد و اندازه یک تابلوی دیواری بود، شما می توانید آن را خودتان با مطالعه دستورالعملی که برای آن گفته شده است، بر روی دیوار نصب نمایید اما چنانچه پوستر دیواری شما از اندازه بزرگی برخوردار بود و شما نیز قصد استفاده از آن را به عنوان کاغذ دیواری کرده بودید، بهتر است اجازه نصبش را هم به متخصصان شاغل در این زمینه بدهید و خیلی خودتان را برای نصب دقیق و دست این پوسترهای دیواری که از قِلق خاصی نیز برخوردارند، تلف نکنید!

باید بیان کنیم چه احساس نور در آینه در خانه می تواند باعث ایجاد حس شادابی و سرزندگی در افراد درون خانه شود. در حمام و آشپزخانه هم می توانید از کاغذ استفاده کنید; اما باید از انواع مقاوم در برابر رطوبت استفاده کنید. آیا تاکنون از خود پرسیدهاید که پیشینه این هنر به چه زمانی باز میگردد؟ انواع کاغذ دیواری در طرحها و نقشهای مختلف اجرا میگردد. کاغذ دیواریهای با طرح های جدید و شیک را میتوانید در فروشگاه پرشین راگ در قسمت کاغذ دیواری جدید پیدا کنید.

یعنی وسایل مختلف را در یک گوشه یا اتاق نگذارید. یک الگوی چشمگیر و جسورانه را برای برجسته کردن منطقه ای از اتاق مانند پشت مبل یا تخت انتخاب کنید. از انواع مختلف تایل و رولی کفپوش های طرح پارکت می توان به نمونه هایی در فروشگاه اشاره کرد که در فضاهای باز نیز کاربری دارند و همین ویژگی در محیط بیرون به آن جلوه و نمای خاصی می بخشد و محل مورد نظر شما را از سایر قسمت های محیط متمایز می کند. علاوه بر نمونه کارهای این شرکت می توانید نمونه کارهای دیگری نیز ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید