کاغذ دیواری سه بعدی چیست و چطور با قیمت ارزان آن را بخریم ؟

استفاده از گلیم و قالی به عنوان کف پوش فضای نشیمن، می تواند زیبایی وصف ناپذیری را به فضا اهدا کند. بهتر است از فرش های استفاده کنید، که کل فضای پذیرایی شما را پوشش ندهد، و بخشی از کف پوش شما نمایان شود، تا زیبایی فرش پهن شده و کفپوش در کنار هم، جلوه بصری زیبایی به فضای پذیرایی شما هدیه کند. استفاده از شلف ها یا همان تاقچه ها، به عنوان تنها عنصر طراحی مشترک بین سبک ایرانی و مدرن محسوب می شود، که می تواند با قرار گرفتن در نشیمن و اتاق ها، به فضای خانه شما زیبایی زیادی هدیه کند.

این گستردگی در ابعاد پارکت لمینیت ها به طرّاحی و طیف متنوّع علایق و سلایق مشتریان بستگی دارد. شرکت معماری هیرادانا توانایی طراحی و اجرای کلیه ی نماها ساختمانی با رعایت استانداردها و ضوابط شهرداری را دارد و این اطمینان را به مشتریان خود میدهد که به بهترین شیوه ی ممکن وظیفه ی خود را انجام دهد.

استفاده از گلدان های گلی، در یک سمت اتاق خواب، می تواند فضایی زنده، روشن و مطابق با معیارهای معماری ایرانی را برای شما به ارمغان بیاورد. رنگ هایی چون آبی، سبز، آبی فیروزه ای از رنگ های معروف در معماری ایرانی به شمار می روند. تبحر ما در ساخت دیوار سبز، بام سبز، محوطه سازی و طراحی فضای سبز است و تخصص ما، تحقق ایدههای سبز شماست.

شیاردار یا V-Groove: این محصول در ساختار خود میان هر یک از تایل ها درز یا شیار مشخصی وجود دارد، البته در مدل های دیگر نیز شیار وجود دارد با این تفاوت که در پارکت های وی گروو شیار ها کاملاً واضح است. در صورت ایجاد فاصله بین پنل ها این طرح ناقص خواهد شد. دکوراسیون داخلی پذیرایی به چه صورت طراحی می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید