کاغذ دیواری جدید و مدرن – آلبوم کاغذ دیواری ساده و شیک

صندلی تک نفره فرصت بسیار مناسبی برای به نمایش گذاشتن لوازم دکوری فانتزی فراهم میکند. مجسمه­های نقره­ای یا طلایی یکی از لوازم دکوری لوکس در سبک مدرن و کلاسیک هستند. از گذشته همه مادران در بوفه و کمدهای خود لوازم و ظروف لوکس و کریستال خود را نگاه میداشتند. لوازم دکوری فانتزی برای منزل گیمرها باید خاص و در رابطه با همین موضوع باشد. با توجه به اینکه از این نوع موکت ها در پذیرایی، اتاق خواب، اتاق کار و اتاق کودک به وفور استفاده میشود؛ دارای طیف وسیعی از طرح و رنگ بوده تا انتخاب را برای شما آسانتر کند.

برای مثال کسی که همیشه خانهاش میزبان مهمانیها و جشنهاست باید خانهاش باکسی که در خانه کار میکند و نیاز به آرامش بیشتری دارد متفاوت باشد. یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین هزینه پوسترها ابعاد و بزرگی تایل ها می باشد. یک میز جذاب دیگر برای گیمرها اینبار با طرح یکی از معروفترین بازیهای دنیا که تقریبا تمام شما با نام آن آشنایی داشته و حداقل یک بار تجربه کردهاید. میز جلو مبلی طرح بازی پک من یا نقطه خور یکی از جذابترین وسایلی است که در منزل یا اتاق یک گیمر قرار خواهد گرفت. همانطور که در شکل زیر مشاهده میکنید، میز جلو مبلی زیر پایههایی مشابه دسته کنسول بازی PS3 دارد.

اتاق نشیمن یکی از جایگاه­های مناسب برای قرارگیری مجسمه است که میتواند به عنوان نقطه کانونی در این فضا عمل کند. طرحهای سه بعدی که روی پوستر دیواری دیاکو چاپ میشوند، میتواند همان طرحهای مدنظر باشد. فضاهای ارتباطی منزل مانند راهروها نیز فضای مناسبی برای قرار دادن مجسمه است که میتواند این فضا را از سادگی خارج کند، شما می توانید با نورپردازی این فضا را دلنشین­تر جلوه دهید. همچنین شما میتوانید تمامی المان های منزل را با آن ست کنید و استفاده کنید. با این کار میتوانید میزان فضای باقیمانده و فاصله بین آنها جهت رفت آمد را نیز تعیین کنید.

رنگ بندی کاغذ دیواری کودک اصولا به گونه ای انجام می گیرد که بدون شلوغ نمود طرح، حداقل از چند رنگ محتلف استفاده گردد چرا که یک نواختی بیش از حد رنگ به کار رفته در کاغذ دیواری کودک می تواند باعث دل زدگی شما و کودکتان گردد. برای انجام زیرسازی کاغذ دیواری مقداری پرایمر را با چسب چوب و چسب کاغذ مخلوط کنید و به صورت یکنواخت به کل سطح بمالید. در ادامه مقاله قصد داریم در مورد نحوه انتخاب کاغذ دیواری صحبت کنیم. مطالعه این مقاله دیدگاه مطلوبی در خصوص خرید پوستر دیواری کارتونی به شما ارائه خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید