کاغذ دیواری ارزان: دیوار دکور

کاغذ دیواری داماسک: این سبک دیوارپوش از قدیم هم متداول بوده است حتما مشاهده کرده اید، کاغذ دیواری را که دیدید که دارای گل های بزرگی است بدانید که کاغذ دیواری داماسک است. بهتر است بیشتر از شیشه و استیل و رنگهای سفید و نقرهای در فضا استفاده شود و هر چه وسایل صاف و صیقلیتر باشند این سبک جذابیت بیشتری خواهد داشت.

لازم به ذکر است که طراحی اتاق کودک بسیار حساس می باشد و باید امنیت و آرامش کودک مورد توجه قرار بگیرد. نظر نوجوانان در دکوراسیون و نوع پوستر دیوارشان بسیار موثر می باشد. در انتخاب کاغذ دیواری ، رنگ بسیار مهم بوده و می تواند تاثیرات بسیار زیادی را در دکوراسیون داخلی داشته باشد.

این بتن ها به دلیل داشتن سطح صاف و صیقلی به راحتی قابل رنگ آمیزی هستند . برای مثال ژاپنی ها به دلیل حضور در منطقه ای پرگسل توانسته اند خانه هایی با نمای گنبدی شکل به شیوه جدید احداث نمایند که در آن ابعاد مونومرهای استایرن تا 20% افزایش یافته و در نتیجه سبب جذب اکسیژن کمتری می شود استفاده از این روش تاثیر مستقیمی بر مستحکم شدن سازه این بناها نسبت به فوم های معمولی دارد علاوه بر آن خاصیت عایق بندی آن را نیز حفظ می کند ، از دیگر ویژگی های خانه های گنبدی پلی استایرنی می توان به قابل تنظیم بودن آنها اشاره کرد .

نمای سیمانی یکی از مقاوم ترین و قدیمی ترین نوع نماهای ساختمانی است که سبب افزایش استحکام یک سازه می شود و می توان به شکل زبره ، نرمه و تگری بر روی دیوارها اجرا نمود . استفاده از بتن اکسپوز علاوه بر داشتن مقاومت بالا سبب می شود که نیاز به استفاده از مصالح دیگر برای پوشش سطح کار نباشد و هزینه نما کاهش یابد . 3) پایداری در مقابل زلزله : استفاده از مصالح با کیفیت و رعایت اصول ساخت و ایمنی سبب ایجاد بناهایی با مقاومت بالا می شود .

دیدگاهتان را بنویسید