کاغذ دیواری، پوستر دیواری و دیوارپوش

در طراحی ها همیشه راحتی و آرامش خود را مد نظر قرار دهید. پوشش اکثر خانه های قدیمی به صورت طاق ضربی است، در بازسازی این خانه ها می توان پوشش سقف را در فضای داخلی به صورت اکسپوز نگه داشت. فضای پشت تخت در اتاق خواب می تواند به عنوان فضای کانونی در نظر گرفته شود و دیوار آجری می تواند جایگزین کاغذ دیواری باشد. پوسترهای دیواری قابلیت نصب در فضای داخلی ساختمان ها را دارند و برای فضای بیرونی اصلا مناسب نمی باشند. هر چقدر دیوار بزرگ تر باشد، ابعاد تایل ها نیز باید بزرگ می شود و هزینه ی بیشتری خواهد داشت.

از این رو استفاده از فوم و بتونه برای از بین بردن ناصافی ها ضرورت دارد. ولی هر رول از پوستر دیواری طرح خاص و منحصر به فردی دارد. نوجوانان از انرژی بالایی برخوردارند و سراسر شور و هیجان هستند. جهان مدرن در مقابل دنیای کهن ، منظر متفاوتی از هستی عرضه می دارد که بر خاسته از باور های عقلی و انسان مداری است.

معمولا به صورت قطعات ۱تکه، ۲تکه، ۴تکه، ۸ تکه و ۶۴ تکه می باشد و هر تکه با بقیه طرح متفاوتی دارد. پوستر دیواری کارتونی با کاغذ دیواری کارتونی چه تفاوتی دارد؟ امروزه با پیشرفت دستگاه های چاپ دیجیتال و همین طور کامپیوتر های طراحی به سادگی می توان هر طرحی که تصور کنید بر روی پوستر خلق نمایید.

در سبک تروپیکال در طراحی دکوراسیون داخلی فضا بیش از وسایل به نمایش گذاشته می شود. هر الگو توانایی روح بخشیدن به فضا و چیدمان خانه را دارد. تصاویر اضافه شده به برد حتی میتوانند همپوشانی داشته باشند به طوری که بتوان فضا را تجسم کرد. به طوری که میتوانید در اتاق نشیمن، اتاق کودک، اتاق خواب، دیوارهای محل کار، دفتر کار و هرجایی که نیاز دارید، با نصب پوستر دیواری به آن محیط، زیبایی بیشتری بدهید. پوستر سه بعدی اتاق کودک: این نوع پوستر همان طور که از نامش پیدا است برای اتاق کودک مورد استفاده قرار می گیرد، طرح این پوسترها بیشتر شخصیت های کارتونی معروف است.

دیدگاهتان را بنویسید