کاغذدیواری را خودتان نصب نکنید!

سابق بر این طرحها همگی یک چهارچوب خاصی داشتند,استفاده از اشکال منظم,چند ضلعی منظم,دایره یا بیضی ویا تلفیقی از این اشکال بسیار متداول بود اما امروزه طراحانداخلی سعی دارند کمتر از قرینه سازی استفاده نمایند و یا به بیان بهتر سبکهایکلاسیک رفته رفته جای خود را به سبکهای مدرن داده اند. یکی از مهمترین نکته هایی که برای طراحی یک دکوراسیون داخلی بسیار مهم می باشد این است که رنگ ها را باید بشناسیم و به نوعی با روانشناسی رنگ ها آشنا باشیم.

امروزه تاثیر معماری داخلی بر آرامش ( مجموعه هنجارهای عصبی) ، راندمان (در فضاهای اداری ) ، اثر بخشی ( در فضاهای تجاری ) بسیار بدیهی و لازم به نظر می رسد. جایی که انسان به شکل موقت در آن حضور دارد اختیار کمتری نسبت به تغییر این دکوراسیون دارد و بیشتر ترجیح می دهد در آن دکوراسیون نباشد تا آن را تغییر دهد. رنگ بندی آن را خدمت شما معرفی کنیم و بعد به سراغ تنوع مدل کاغذ دیواری در سال 1400 برویم. با اینکه در پارکت لمینت، در لایه های زیرین اش از فوم یا کاغذ استفاده می کنند تا قدری انعطاف و نرمی اش را بالا ببرند اما باز هم سفتی آن نسبت به پارکت حس می شود.

استفاده از جدا کننده های سبک و قابل حمل، شفاف سازی، رنگ بندی های متناسب با نیاز های موجود، تنوع مصالح، توجه به نحوه قرار گیری و تعامل مابین فضاهای مختلف از جمله ویژگی هایی هستند که در کنار ساختار خاصی که برای یک پلان معماری در نظر گرفته شده است، می تواند بر غنای آن افزوده و حتی قسمتی از مشکلات آن را حل کند. از این رو به نظر می آید رنگ و مفهوم آن نقش عمده ای در دکوراسیون داخلی بازی می کند. از این رو به نظر می آید که هر لحظه و هر جا که شما چشمتان را بچرخانید با دکوراسیون داخلی سروکار دارید.

بجز رنگ و مفهوم آن مهمترین عاملی که به نظر کمتر مورد توجه قرار می گیرد این است که بدانید شما دوست دار سبک کلاسیک هستید و یا نوین؟ اپلیکیشن طراحی داخلی خانه، اشکال از پیش تعریف شده اتاق را در اختیار شما برای طراحی قرار میدهد؛ اما شما همچنین میتوانید پلان مد نظر خود را از ابتدا طراحی کنید. در تزئین اتاق یا ناهارخوری از لوازم تزئینی خانه عروس غافل نشوید ، در این فضا می توانید رنگ سفره را با رنگ پارچه استفاده شده در صندلی هماهنگ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید