کاربرد قفسه های دکوری ساده و زیبا • دونفره

طرح های مدرن امروزی یکی از محبوبترین طرحها است که امروزه در خانههای با سبکهای جدید تطابق دارند. سبک غیررسمی معاصر از سبکهای دکوراسیون و طراحی داخلی، بهراحتی و آسایش در محیط توجه دارد. این دیوارها بیشترین جلب توجه در فضا را به خود اختصاص می دهند. تنها در مواردی که خود فروشندگان کاغذ دیواری فرایند چاپی را انجام دهند، می توان عکس دلخواه را به پوستر دیواری مورد نظر تبدیل نمود.

طراحان دکوراسیون داخلی میتوانند به کارفرماها به تناسب دکوراسیون و سبکی که در آن استفاده شده است و نیز سلیقه کارفرمای پروژه، پیشنهادهای گوناگونی را برای پوستر دیواری دیاکو بدهند. در سبک ماوریک رنگها و اجزاء میتوانند برخلاف حالت معمول با یکدیگر ترکیب شوند. البته گفتنی است که دیگر افراد نیز میتوانند از این اپلیکیشنها برای سرگرمی و یا برای ایده گرفتن برای تغییر دک وراسیون منزل خود بهره ببرند.

مثلا آیا شما قرار است دکوراسیون را جایی پیاده سازی کنید که هیچ گونه طراحی از قبل نداشته است یا اینکه قبلا یک دکوراسیون دیگری داشته و الان مایل به تعویض آن دکوراسیون هستید. در قسمت هایی که نور پردازی شده هیچ نور مستقیم به چشم نمیخورد و نور های سفید و روشن ملایمی دیده میشود. رنگهای مورداستفاده در این سبک با تنالیته روشن و رنگهای با درخشش متوسط میباشد. کاربرد اشیای سبک، نرم و رنگهای زنده و روشن در این نوع سبک از سبکهای دکوراسیون داخلی مرسوم است.

از مشخصات سبکهای تکرنگ میتوان به مواردی همچون استفاده از فلز، شیشه و پلاستیک اشاره کرد. در نمای این ساختمان از پنل های پلی کربنات که به نوعی پلاستیک نیمه شفاف می باشد استفاده شده است. قدمت این سبک به نیمه دوم قرن هجدهم میلادی می رسد ، شایان ذکر است ، که این نوع سبک الهام گرفته از ترکیب دو سبک روم باستان و یونانی می باشد. تکنیکهای چاپ به حدی پیشرفته شدهاند که کاغذ دیواریهای بافتدار را به یکی از پرفروشترین محصولات بازار تبدیل کرده است. به دلیل اینکه در ایران، برخی افراد سودجو کاغذ دیواری های بی کیفیت را به جای کالای مرغوب به فروش می رسانند، نحوه تشخیص کاغذ دیواری مرغوب اهمیت زیادی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید