چگونه کاغذ دیواری مناسبی انتخاب کنیم؟

نمای ساندویچ پانل با طراحی ترکیبی و اجرای زیبا دراشکال متنوع سازه قابل اجرا می باشد. رنگ بندی نمای گالواریوم پانل بسیارمتنوع بوده و توانسته با توجه به نیاز بازار و سفارش مشتری خود را در جهت خواسته های آنها رهنمون سازد و همچنین این نما از100رنگ برخوردارمی باشد. نمای شیشه ای بار مرده کمتری را نسبت به سایر مصالح سنتی و همچنین مصالح نوین به سازه وارد می کند. در هنگام زلزله نیز به دلیل خرد شدن شیشه و سقوط آن از ارتفاع بسیار خطر ناک است و می تواند صدمات جبران ناپذیری را وارد نماید. جرم حجمی سنگ بالاست و بار مرده زیادی را به ساختمان وارد می کند.

نمای ساندویچ پانل به دلیل استفاده از فلزات سبکی مانند آلومینیوم روی و آلیاژی از فلز گالوانیزه توانسته تا حدود زیادی وزن خود را به حداقل برساند و از این بابت بار مرده ساختمان را به مقدار شایان ذکری بکاهد. نمای ساندویچ پانل به دلیل پیروی از شیوه نصب آسان و با بهره گیری از علم روز جهان توانسته تا حدود زیادی سرعت اجرای نما را به ماکزیمم رسانده و در این مورد نیز خود را سرآمد دیگر رقبای خود سازد.

اما به علت این که در شرایط آب و هوایی مختلف چسبندگی سنگ بخوبی انجام نمی گیرد، بعد از مدت کوتاهی سنگ از محل نصب خود خارج شده و نما را دچار نقص می نماید و درضمن می تواند مشکلات جانی و مالی نیز ایجاد نماید. از آن جایی که ورق آلومینیوم در مقابل آتش مقاومت خوبی ندارد و مواد پلی اتیلن موجود در نمای کامپوزیت نیز شعله ور می شوند، لذا این نوع نما جزء نماهای بدون مقاومت در برابر آتش قرار دارد .

شمعدانهای دو شعله و سه شعله با جنس برنج و آبکاری برنز و چوب-فلز موجود هستند. به دلیل اعتماد به نفس کی که دارند ، هنگام برقراری ارتباط با دیگران با آنها چشم در چشم نمی شوند و اغلب سرشان را پایین گرفته و با دستانشان بازی می کنند.آنها قادر به بیان احساسات خود نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید