چون اصطلاحا فضا رو «جمع

میتوانید با یک ساعت رومیزی چوبی میزکارتان را قشنگتر کنید. در اینجا می خواهیم موارد مختلفی که در انتخاب نما، مهم و تعیینکننده است را بیان کنیم .این موارد به طور کلی معیارهای انتخاب یک نمای مناسب است. در این مرحله به وسیله ریسمان کشی طرح نما با ساختمان تراز شده و با اتصال نبشی ها به بنای سازه عملیات نازک کاری نما آغاز می گردد.

استفاده از کاغذ دیواری با طرح های عمودی یا راه راه سبب بلندتر شدن دیوار و همچنین سقف می شود. این سبک به نام سبک دکوراسیون بوهو نیز شناخته می شود ، و با الهام از نقوش و طرح های قبایل عشایری و کولی ها به وجود آمد، مملو از رنگ های پر حرارت و شلوغ با کاغذ دیواری و دیوار های پر از تزئین است. بنای این سبک در فراهم کردن آرامش با استفاده از تعادل و هماهنگی هست و تقریبا به اصول مینیمال شبیهه. اگر به این وب سایت مراجعه کنید با بیش از یک میلیون تصویر مختلف مواجه خواهید شد که قطعا به شما کمک خواهد کرد که بهترین دکوراسیون را برای منزل خود انتخاب نمایید.

با توجه به محیط کار و میزان تردد یک انتخاب مناسب داشته باشید. مهم ترین نکته در استفاده از سبک تلفیقی این است که رنگ، بافت و جنسی را که انتخاب می کنید با هم همخوانی داشته باشند. با این حال ، وقتی در مورد “کاغذ دیواری وینیل” صحبت می کنیم ، باید جزئیات آن را بدانید زیرا در واقع سه نوع کاغذ دیواری وینیل برای انتخاب وجود دارد. مواد طبیعی، تزئینات و جزئیات حداقلی، پالت رنگی سیاه وسفید و نهایتا رنگهای آبی و خاکستری، خطوط منحنی و طرحهای ارگانیک ویژگیهای بارز سبک اسکاندیناوی هست. ترکیب آبی و سفید یونانی، در کنار طرحهای الهام گرفته از سبک مراکشی و طاق و قوسهای ایتالیایی فضایی صمیمی و دلنشین ایجاد میکنن.

مبلهای مخمل و نرم، وسایل مرمر، تابلوهای سیاه و سفید و لوسترهای چشمنواز اعضای جدانشدنی سبک گلم هستن. پردههای ابریشمی، دیوارهای حکاکی شده، وسایل لوکس و گرون، آینههای قدی و مبلمان رسمی جزو جدانشدنی سبک فرانسوی هستن. سبک فرانسوی مثل کشور و مردمش، سبکی لوکس و مجلل و اشرافی هست.

دیدگاهتان را بنویسید