چه پارکتی بخریم؟

با این حال اگر دوست دارید آخر هفته های خود را خارج از شهر بگذرانید، این ساختمان ها گزینه ی مناسبی هستند و می توان بهترین طراحی های نمای ساختمان مسکونی را برای این ساختمان ها اعمال کرد. می توان گفت ساختمان های سه طبقه محدودیتی برای اجرای نما نخواهند داشت و با توجه به سلیقه ی کارفرما طراحی می شوند.

اما بهتر است قبل از شروع پروژه، با طراحان نما حتماً مشورت کنید تا از راهنماییهای آن ها بهره مند شوید. اگر دکور خانهتان کاملا سنتی و ایرانی است، پیشنهاد میکنیم حتما از گلیم و گبه برای دکور بخشی از خانهتان استفاده کنید. خاطرات شما بهترین ایده برای زیباتر کردن منزلتان هستند. وقتی یک مبل ظاهر خوبی داشته باشد، به این معنی نیست که حتما برای خانه شما مناسب خواهد بود.

نمای یک ساختمان می تواند در واقع یک لایه ی بیرونی باشد که از سطح خارجی خانه ی شما حفاظت کند و در عین حال، ظاهری چشم نواز برای خانه تان به وجود آورد. مطلب پیشنهادی : نمای بیرونی ساختمان، 15 مدل با سه متریال محبوب! یکی از نماهای پرکاربرد برای این ساختمان ها نمای رومی است که باعث می شود ظاهر ساختمان، تجملاتی تر دیده شود. در این ساختمان ها طراحی های متفاوتی با سبک های مختلف می توان انجام داد که به ظاهر ساختمان زیبایی بیشتری ببخشند و ارزش خانه را چند برابر کنند. این شیارها فضاهای خالی حدودا به عرض یک میلی میتر V شکلی هستند که در قسمتهای برشخورده تایلهای پارکت قرار دارند.

ویلاهای همکفی که در اکثر شهرهای شمالی و روستاهای خوش آب و هوا مشاهده می کنید در این دسته قرار دارند. نمای ساختمان یک طبقه، همانند ساختمان های همکف کم تر مشاهده می شود. امروزه با گسترش آپارتمان نشینی در شهرهای بزرگ، ساختمان های مسکونی همکف کم تر دیده می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید