پوستر دیواری کودک اتاق خواب پسر و دختر

سبک معاصر را اغلب با سبک مدرن یکی می دانند؛ در صورتی که تفاوت هایی میان این دو وجود دارد. در این سبک، رنگ سفید بیشترین کاربرد را دارد و گاهی اوقات آبی، سبز و مرجانی نیز در کنار آن به کار برده می شود. پوستر دیواری اتاق کودک می تواند آرامش را برای کودک شما داشته باشد و نیز شادی را به کودک شما بخشد.

برای درک بهتر این مزایا، کافی است دسترسی به هر یک از موارد یاد شده را با خرید سنتی مقایسه کنیم: چندین روز رفت و آمد طولانی مدت و خسته کننده در مراکز خرید، پرس و جو از فروشندگان و مغازه دارانی که محصولات محدودی را عرضه می کنند و بالاخره توزیع کالاهای حجیم دسته مبلمان و دکوراسیون داخلی که عملا به صورت یکنواخت در کشور پراکنده نشده است. در این سبک سادگی حرف اول را میزند، مبلمان دارای زاویه های تیز و ۹۰ درجه هستند و با پارچه های ساده مانند پشم، پنبه و پارچه که هیچگونه تزئینات و نقش و نگار ندارند، روکش شده اند.

صندلی ها با پارچه های ظریف مانند مخمل یا ابریشم تودوزی شده اند. در این سبک، به جای پارچه های سنگین، از پارچه های سبک مانند توری و پنبه استفاده می شود. این سبک ترکیبی از علم و هنر است به طوری که هر وسیله ای در جایی قرار می گیرد که بالاترین کارایی را داشته باشد و در آن بیشتر از متریال های چوب، چرم و شیشه استفاده می شود.

سبک معاصر برخلاف سبک مدرن از دوره های زمانی مختلف تشکیل شده و یک سبک ترکیبی را ایجاد می کند. همچنین یکی از موارد بسیار مهم در دکوراسیون داخلی تعیین نوع سبک دکوراسیون میباشد ، به طور کلی و جامع تمام سبکهای طراحی و دکوراسیون داخلی در دو مجموعه طراحی داخلی کلاسیک و مدرن طبقه بندی میشوند که هر یک از این دو سبک اصلی خود دارای زیرشاخه های بسیار متنوع و با ویژگی های بسیار خاصی میباشند ، همچنین در انتخاب نوع سبک دکوراسیون داخلی باید به مسائلی مانند ، نوع کاربری و فعالیتی که در فضا انجام میشود ، متراژ و مساحت ، ابعاد حجمی فضا ، نوع افرادی که در این فضا رفت و آمد و یا زندگی میکنند و همچنین سلیقه و خواسته های خود ، توجه داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید