پوستر دیواری مدرن و هنری

طول عمر این نوع از کاغذ دیواری ارزان 1 الی 2 سال می باشد و غیر قابل شستشو هستند. روند طراحی فضا و شکل گیری فرم و خلق فضا و مکانی متفاوت بسیار مهم بوده ، که تیم ارگ بند سازه با رزومه درخشان خود ، طراحی های بسیاری در انواع شهرک های ساحلی ، اماکن تفریحی و توریستی غیر ساحلی با طراحی لند اسکیپ متفاوت و خاص توانسته رضایت کارفرما های این چنین را جذب کند. کفپوش لمینت را می توان از نظر شکل ظاهری و ویژگی های سطح به گروه های زیر تقسیم کرد. بنابراین مبلمان چوبی و تخت های دامن دار، نیمکت و صندلی های تراش خورده، به زیبایی در فضای داخلی این اقامتگاه ها دیده می شود.

برخلاف سبک های مینیمالیستی، فضای داخلی با اکسسوری هایی چون ظروف غذاخوری وینتیج، مجسمه های مدرن، گلدان های گل و… این تختخواب ها و میزهای غذاخوری بزرگ از بلوط سنگین با پایه های پیازدار یا مارپیچی ساخته شده است. دوام آن به مدت 1 تا 2 سال است و نکته ای که باید در نظر گرفت این است که به راحتی پاره می شود. در خانه های مصری اولین حرف را رنگ های پر رنگی چون طلایی، نارنجی و زرد می زنند که ترکیب آن ها با رنگ های خنثی تعادل را ایجاد می کند. دیوار ها اغلب با رنگ های مختلف زرد و قهوه ای ملایم رنگ آمیزی می شوند تا محیطی گرم و ماسه های بیابان های مصر را یادآوری کنند.

از هنرهای الهام گرفته شده از مصر، مانند مجسمه های فلزی طلا، طومارهای پاپیروس و هیروگلیف نیز برای تزئین خانه استفاده می شود. کاغذهای دیواری و پیویسی از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار هستند و برای نظافت قابلیت شستوشو با شوینده را دارند. این نوع از نما در طرح و رنگ های مختلف قابل اجرا بوده و می توان با روش های متنوع و با استفاده از متریال های مختلف بر روی ساختمان نصب کرد.سرامیک مقاومت بالایی در برابر سرما و آتش سوزی دارد و عایق رطوبت بسیار خوبی می باشد. از طرف دیگر اجرای این نما نیاز به مراقبت و نگهداری خاصی ندارد و عمر مفید بالایی دارد.

از این آینه روی میز کنسول استفاده می کنند. خانه های روستایی انگلیس بر روی گرما، دنجی و جذابیت تمرکز دارند. دکوراسیون دست ساز اتاق شما لازم نیست پیچیده باشد، با نقاشی روی بوم خالی سعی کنید هنر انتزاعی را ایجاد کنید. این جزئیات زیبا را اغلب در سقف ها مشاهده می کنید که با صفحات هندسی چوبی و کاشی هایی با نقش و نگارهای الماس تزئین شده اند. پوستر دیواری سه بعدی، در نگاه اول شما را به اشتباه میاندازند که تصویری واقعاً سه بعدی و برجسته میبینید ولی باید توجه کنید که این جلوه ۳d واقعی نیست و با تکنیکهای خطای دید ایجاد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید