پوستر دیواری سه بعدی چیست و کاربردهای آن کدامند؟

در این مطلب می خواهیم درباره ی پوسترهای دیواری ، انواع آن ها و کاربردها و نحوه استفاده آن ها در فضاهای مختلف صحبت کنیم.شما بعد از خواندن این مقاله متوجه خواهید شد که در چه جا و مکانی ، چه نوع پوستر دیواری و با چه کیفیتی خریداری و استفاده کنید.در طراحی دکوراسیون داخلی هر مکان ، برای انتخاب و اجرای هرکدام از محصولات دکوراسیون داخلی اعم از کف ، سقف و دیوار باید اطلاعاتی در آن زمینه داشته باشیم.یکی از فضاهایی که می توان آن را به هر نحو مورد نظر دکور و تزیین کرد دیوارها هستند.دیوارها حایل و حریم امن اماکن مختلف می باشند که دارای انواع داخلی و خارجی هستند که برای دکور هرنوع از آن ها می توان از محصولان گوناگون دکوراسیون داخلی اعم از انواع کاغذدیواری ها ، پوسترهای دیواری معمولی و سه بعدی(3D) ، انواع دیوارپوش های MDF و PVC ، انواع رنگ ها و سایر محصولات بهره برد.حال اینکه با توجه به نحوه کاربری و استفاده هر فرد یا گروه از آن فضا ، استفاده از هر یک از محصولات گفته شده و مهمتر از آن نحوه اجرای حرفه ای و بی نقص آن ها می تواند یک فضای دلنشین و زیبا برای کاربران آن به وجود آورد.

و مقدار زیادی نور چون شما میخواهید دلبازی و فضای آزاد حس شود. نصب این نوع نما به نیروی متخصص زیادی احتیاج ندارد و میتوان با حوصله نصب کرد. بعد از نصب اپلیکیشن دکوراسیون داخلی چیدانه در همان صفحه اول برنامه، به تمامی ارائهدهندگان خدمات و تولیدکنندگان کالا که در چیدانه فعال هستند دسترسی پیدا میکنید که شامل کلیه مشاغل موجود در بخش خدمات و کالاها در چیدانه است. نوع نصب این نوع نما با دیگر نماهای موجود ساختمان تفاوت های زیادی را دارد. برترین نوع سنگ ها را در این نوع نما به کار می برند چون در زیبایی و کیفیت ساختمان باید تاثیر مثبت داشته باشد.

به همین دلیل استفاده از این نوع نماها در بسیاری از مکانها توصیه میشود. در میان انواع نمای ساختمان، جدید ترین نوع آن نمای شیشه ای می باشد که این نما در چندین دهه اخیر بیشترین کارایی را داشته است. پارکت لمینت مونتکس یکی از جدیدترین انواع پارکت لمینت در بازار ایران و با برند MOONTEX است که با استقبال خوبی از طرف خریداران و طراحان داخلی مواجه شده است. یک گالری دیواری از بوم ایجاد کنید. ساختمان های زیبا و سر به فلک کشیده ای را در شهرها می بینیم که با این نماها جلوه زیبایی در شهر ایجاد کرده اند و با تابش خورشید به آن ها انعکاس نور زیادی را دارند.

این نوع نما قابلیت شست و شو را دارند و نفوذ پذیری آب در آن به صفر می رسد به همین سبب است که در نماهای بیرونی از آن استفاده می کنند تا بتواند در برابر بارش های مختلفی دوام داشته باشد. یکی از مدرنترین نماهای موجود در ساختمان و سازه نمای شیشه ای می باشد که افرادی که به دنبال مدرنیته هستند اغلب این نوع نما را برای خود انتخاب می کنند. همانطور که به اختصار در بالا به نام های انواع نمای های ساختمانی اشاره شد می توان فهمید که تنوع در نماسازی تا چه حد زیاد است.

دیدگاهتان را بنویسید