پوستر دیواری دیاکو یکی از انواع پوسترهای دیواری سه بعدی – اخبار رسمی

آینه های دیواری مدرن یک نوع آینه دکوری جدید است که با دیگر وسایل منزل ست می شود و مطابق با وسایل منزل چیدمان می شوند. چون معمولا افرادی که به عنوان مهمان به خانه شما می آیند ممکن است با این سازگاری پیدا نکرده و انرژی منفی دریافت کنند. از این آینه در مکان های مختلفی می توان استفاده کرد و کاربردهای فراوانی دارد که به صورت خلاصه به شرح زیر می باشد. از طرفی این نوع از کاغذدیواری قابلیت شستشو دارد و همچنین هنگام نصب نیازی به کاغذکاری نیست.

نکته دوم قابلیت نصب آینه دکوراتیو است. اگر آینه در جای نصب شود که نور به خوبی به آن بازتاب کند هم خانه را بزرگ تر نشان می دهد و هم بر روی روشنایی فضای خانه تاثیر گذار است. کافیست یکبار به بازار و مراکز خرید مربوط به لوازم روشنایی سر بزنید تا خیلی راحت بتوانید مناسب با سلیقه خود و سبک دکوراسیون منزل لوستر را انتخاب کنید.لوسترهای دستساز نیز یک گزینه مناسب دیگر است که میتوانید به عنوان لوستر خاص از آن بهره بگیرید. بنابراین علاوه بر کیفیت بالاتر و جذابیت بیشتر، خرید راحتتری نیز دارد.

دکوراسیون خانه های ایرانی همواره حال و هوای دیگری دارد و علت آن هم فرهنگ ایرانی می باشد. نصبی راحت و سریع دارد. قطعا طراحی یک پروژه بزرگ تغییر دکوراسیون داخلی منزل، بسیار راحت از اجرایی نمودن آن در محیط مورد نظر می باشد. به تضاد رنگی بین رنگ دکوراسیون و رنگ کوسن توجه کنید. تصاویر زیر نمونه هایی از این قبیل استفاده از آجر در دکوراسیون داخلی هستند. قدرت جذب این نوع کاغذ دیواریها بسیار پایین است.

البته اگر مشکلی از بابت پرداخت قیمت کاغذ دیواری پذیرایی ندارید، چون قیمت این نوع کاغذ دیواری کمی بالاست! در حال حاضر، پوستر دیواری پشت تلویزیون یکی از نمونه های بارز در خلق فضایی مدرن و جذاب می باشد که عده زیادی برای تغییر سبک دیزاین محفل خود، از این روش پیروی می کنند. تولید آینه دکوری از دیرباز تا کنون در کشور متمدن ما تولید شده است و هنرمندان زیادی در عرصه تولید آینه دکوراتیو در طرح های مختلفی نظیر آینه دکوراتیو چند تکه و آینه یک تکه با اشکال مختلف و طرح های مدرن، کلاسیک، پلکسی، دیواری و غیره فعالیت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید