پوستر دیواری – خرید پوستر دیواری با بهترین کیفیت آرشام دکور

دستگاه های اکو سالونت با هد های ژاپنی کیفیت تصاویر بینظیری ارایه میکنند و جوهر های آنها نیز بر پایه آب است و بدون بو هستند. دستگاه های اکو سالونت و یو وی بیشترین کاربرد را دارا می باشند. دستگاه های یو وی از دیگر دستگاه های مورد استفاده می باشند ولی قیمت تمام شده پوستر ها بالاتر می باشد. اکثر فروشندگان پوستر از این دستگاه ها برای چاپ استفاده می کنند زیرا قیمت تمام شده آنها پایینتر از روشهای دیگر است و از طرف دیگر کیفیت چاپ بالایی نیز دارند. از طرف دیگر از پوستر های دیواری با طرح های زیبا غافل نشوید.

کاغذ دیواری سه بعدی یا پوستر دیواری سه بعدی در عین حال که تفاوت چندانی از نظر جنس با کاغذ دیواری های معمولی ندارد اما میتواند به طور کلی ظاهر فضای داخلی محیط کار و یا منزل خود را دگرگون نمایید. سوالی که بسیاری از خریداران مطرح میکنند این است که «پارکت متری چنده؟ شما میتوانید بسیاری از وسایل تزئینی یا حتی ضروری را از سقف آویزان کنید.

قیمت پوستر های دیواری بالاتر از کاغذ دیواری است و این امر بستگی به نوع کاغذ آن بستگی دارد. دستگاه های چاپ این نوع پوستر ها نیز در قیمت تمام شده آن تاثیر زیادی دارند. البته هنوز هم طراحان این وسیله الکترونیکی، سعی دارند که شکل آن به سبک قدیمی آن حفظ شود.

داماسک و طرح های مشابه آن از اولین طرح های کاغذ دیواری هستند، البته این طرح ها در سال های اخیر به لحاظ شکل ظاهری و رنگ تغییر کرده اند، به طوریکه حتی می توان از آنها در منازل مدرن نیز استفاده کرد. کاغذ دیواری سه بعدی یکی از پر طرفدارترین کاغذ دیواریهای بازار است که جا پای خود را در فروش محکم کرده است و به رقیبی جدی برای کاغذ دیواریهای قدیمی بدل شده است. شما میتوانید این محصول را در طرحهای دلخواه برای اتاق فرزند دختر یا پسر خود خریداری کرده به آسانی نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید