پوستر دیواری – خرید پوستر دیواری با بهترین کیفیت آرشام دکور

در طراحی و اجرای نماهای سنگی، نکته ای که باید به آن بسیار توجه کنید وزن سنگ های مورد استفاده است زیرا شما قصد دارید جسم های سنگین به یک سطح عمودی نصب کنید و این کار به دانش و دقت بالایی در طراحی نیاز دارد. البته شایان ذکر است که نما باید علاوه بر زیبایی، دوام و مقاومت بالایی نیز داشته باشد.

مخلوط لایه پایه، شامل الیاف شیشه به اضافه سیمان پرتلند و آهک است که باید با آب و ماسه برای تهیه مصالح لایه پایه ترکیب شود. شیشه همچنین هنگام ساختن نماها ماده ای محبوب است. جزء شیشه های دو جداره ، شیشه های معمولی مقاومتی در برابر ضربه ندارند. شما در این زمینه کمک به سزایی می کند.

طراحی نما ساختمان مسکونی نکته ای مهم است که باید به آن توجه ای ویژه داشت زیرا در هنگام وارد شدن به ساختمان اولین چیزی که جلب توجه می کند نمای خارجی ساختمان است. اولین قانون نظم و پاکیزگی است! اولین عنصری که در شروع کار طراحی دکوراسیون داخلی فضا، باید مد نظر قرار بگیرد عملکرد و کارایی آن فضا می باشد. ترفند 3: چطور طراحی دکوراسیون انجام بدیم که خانه منحصربهفردی داشته باشیم؟ شاید شما هم جزو افرادی باشید که از دکوراسیونهای ترند شده و شبیه به هم خستهاید و دوست دارید خانه شما، برای شما و منحصرا طراحی بشه، چطور میشه به چنین چیزی رسید؟

رنگهای غنی: استفاده از رنگهایی برگرفته از جواهرات مثل سبز، بنفش و … معمولا سبک کلاسیک به دلیل ویژگیهایی که داره، جزو سبکهای لوکس محسوب میشه: کیفیت بالای متریال، ظرافت و تزئینات بیش ازحد، استفاده از رنگهای غنی و … اشیا و وسایلی که مدت ها از آن استفاده نمی کنید، انرژی منفی تولید می کنند. یکی از اصول مهم در طراحی نمای بیرونی ساختمان هایی که به منظور استفاده تجاری یا اداری ساخته می شوند، نحوه انتخاب مصالح مورد نیاز است که باید با ماهیت ساختمان تناسب و هماهنگی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید