پوستر دیواری با ابعاد دلخواه – ویرگول

میتونن به بازتاب نور و بزرگتر نشون دادن فضا کمک کنن. رنگهای یکسان: برای بزرگتر نشون دادن یک فضا هر چه تنوع رنگی کمتر باشه، رنگ دیوار و سقف به هم نزدیک یا یکسان باشه و فضا یکپارچه به نظر برسه، بزرگتر هم فرض میشه. استفاده از بُعد ارتفاع: سقف هرچه بلندتر، فضا بزرگتر اما اگر امکان نداشت، چوبپردهها رو در بالاترین قسمت نصب کنید، پردهها تا زمین امتداد داشته باشن، لوسترها نزدیک به سقف نصب بشن. اگر لوازم تزئینی واقعا برای زمانهای قدیم باشند سبک وینتیج و اگر به صورت کپی یا الهام گرفته باشد در سبک رترو قرار میگیرد.

بنابراین تصمیم میگیرند تا تصویری برای کاغذ دیواری خود انتخاب کنند، که جنبه تبلیغاتی داشته باشد. مقایسه انواع نمای ساختمان نشان میدهد که هر کدام از مصالحی که برای نمای یک ساختمان به کار گرفته میشود مزایا و معایب مختص خود را دارند که در این مقاله به صورت مفصل به آن خواهیم پرداخت. یک طراحی نمای ناهماهنگ و ناهمگون به تاریخ ، زیبایی و بافت منطقه لطمه می زند. از جمله انواع آجر می توان به آجر نما نسوز،آجر خنک کننده، آجر نما طرح چوب، آجر دکوراسیون داخلی، لعابدار حصیری، آجر نما سفید، آجر نما قرمز، کارتنی، دکوراتیو،کف فرش، آجر نما زرد، رستیک، شاموتی، آجر نما نسوز سفید، آجر نما نسوز قرمز، آجر نما نسوز انگلیسی، آجر نما پلاک، قزاقی و …

لایه دکوراتیو: دارای طرح های متنوع و رنگ بندی مختلف است و اصولا به صورت براق تولید می شود. پوستر دیواری در ابعاد دلخواه،دیوار پوشی مانند کاغذ دیواری است با این تفاوت که طرح های آن از یک موضوع تشکیل شده مانند تصویر ساحل یا جنگل.معمولا تصاویر چاپ شده ی پوستر دیواری سه بعدی هستند،به همین دلیل به آنها پوستر سه بعدی نیز گفته می شود.

پرسش های خود در خصوص رشته ، بازار کار و دکوراسیون داخلی مدرن و کلاسیک را می توانید در دیدگاه های همین مطلب با ما در میان بگذارید. آرامش ساکنین به دلیل نظم در چیدمان را میتوان مهمترین دستاورد دکوراسیون منزل کلاسیک نامید. انتخاب یک شرکت طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی حرفهای میتواند شما را در انتخاب بهترین سبک و اجرای ایدههای خلاقانه کمک نماید. خرید کاغذ دیواری ، در هنگام خرید کاغذ دیواری باید به نکات زیادی توجه داشت که بعد از خرید از انتخاب خود پشیمان نشویم دکورمال در این مقاله به شما ۵ نکته مهم و کلیدی را در هنگام خرید کاغذ دیواری توصیه می کند که با در نظر داشتن این نکات می توانید یک خرید رضایت بخش داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید