پوستر دیواری؛ راهکاری برای زیبایی منزل با کمترین هزینه – وبلاگ زومیلا

قطعا در اتاق کودک خود از رنگ های شاد و تصاویر کارتونی و رنگی استفاده می کنید. خوابیدن در یک اتاق خواب با ترکیب رنگی ملایم، رویای شیرین شبانگاهی را به همراه دارد. به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، دیگر دورانی که دیوارها، دید شما را محدود میکردند و پشت دیوارها، از دیدن مناظر دلخواه تان محروم می شدید، گذشت. بیشتر افراد تمایل دارند کاغذ دیواری سه بعدی را برای دیوار پشت تلویزیون و دیوار پشت تخت در اتاق خواب به کار ببرند، چرا که معمولاً در خانههای ما دیوار پشت تلویزیون بیشترین جلوه را دارد. اما قبل از خرید کاغذ دیواری سه بعدی باید نکات زیر را در نظر بگیرید، توجه کنید که کاغذ دیواری سه بعدی، پوستر سه بعدی، پوستر دیواری هر سه یک محصول یکسان هستند که با نامهای متفاوتی در بازار ایران به فروش می رسند.

همچنین هر هفته چندین لینک دانلود رایگان طرح لایه باز پوستر دیواری سه بعدی در سایت قرار داده می شود. به این ترتیب می توانید به لحاظ اقتصادی صرفه جویی کنید و هر زمان که دوست داشتید با خرید یک پوشش جدید، فضای دکوراسیون آشپزخانهی خود را دستخوش تغییر کنید. برای آن که قادر باشید طرح بسیار زیبا و مناسبی را برای منزل خود انتخاب نمایید پیش از خرید از خود بپرسید که قرار است پوستر دیواری را در فضای اتاق خواب، آشپزخانه و یا حال و پذیرایی استفاده کنید؟

از این رو است که خرید پوستر دیواری میتواند منزل را با یک هزینه مناسب، جذاب و زیبا کند. در انتخاب ترکیب رنگ مبلمان منزل با تطابق رنگهای تضاد و یا ایجاد هارمونی با رنگهای همسان یک چشم انداز زیبا و منظم را به منزل خود ببخشید. خلاقیت و سلیقه خود را در طراحی دکوراسیون سوئیت کوچک به کار ببرید و دیوارها را از سقف تا کف قفسهبندی کنید. این مردان کوچک هم دست کمی از دخترهای رویا پرداز ندارند.

از طرفی اگر وسایل منزلتان تنوع رنگ دارند، بهتر است طرح پوستر سه بعدی را با رنگ خنثی انتخاب کنید که تنها رد کمی از رنگ غالب دکوراسیون خانهتان در آن نمایان باشد. البته پوسترهای سه بعدی با طرح های گرافیکی، هندسی و همچنین منظره نیز در سایت دکو پیک موجود است که افراد می تواند طرح دلخواه خود را انتخاب و خرید نمایند. در هنگام خرید پوستر دیواری به این نکته توجه داشته باشید که بهتر است برای نصب آن از متخصصان و کارشناسان دکوراسیون کمک بگیرید و بر خلاف کاغذهای دیواری معمولی که به راحتی قابل نصب هستند این نوع از دیوار پوش ها را باید افراد متخصص نصب کنند .

دیدگاهتان را بنویسید