– پارکت چوبیس

در طراحی دکوراسیون اداری به سبک مدرن می توان از انواع چراغ های سقفی و دیواری برای تامین نور مورد نیاز افراد استفاده کرد. به عنوان مثال در طراحی فضاهای اداری مدرن می توان فضایی را برای استراحت و یا مکانی برای برگزاری جلسات کوچک و غیر رسمی اختصاص داد که این کار را می توان تنها با قرار دادن چند صندلی در اطراف یک میز ایجاد کرد . پارکتها هر ۲ یا ۳ سال حتما باید توسط لایه ای از روغنهای جلا (پوشش های محافظ) محافظت شوند.

فوم یا فوم پد، لایه ای ابر مانند است که قبل از قرار دادن تایل های پارکت در کف پهن می شوند. نمای این ساختمان به صورت دو پوسته طراحی شده که لایه ی اول آن شامل دیوارهای دوجداره است. نمای بیرونی ساختمان های ویلایی هماره در معرض شرایط جوی متفاوت از جمله برف و باران، گرد خاک،سرما و غیره قرار دارد پس نیاز است از مصالح ساختمانی با کیفیت و علا در ساخت آن استفاده نمود. نورپردازی محیط های اداری چه فوایدی دارد؟ نورپردازی در سبک مدرن به چه صورت است؟

اما اگر به صورت جدی در مورد ترکیب کاغذ دیواری در طراحی خانه خود فکر می کنید، در این جا برخی نکات لازم از ابتدا تا انتهای کار با کاغذ دیواری را به شما یادآوری می کنیم. اگر اتاق پذیرایی شما زیاد پنجره ندارد و تاریک است، بهتر است از کاغذ دیواری متالیک استفاده کنید تا روشنتر به نظر برسد. طراحی فضای اداری مدرن باید به گونه ای باشد که تا حد امکان از نور طبیعی بیشترین بهره را گرفت به طور کلی یکی از ویژگی های سبک مورد استفاده از پنجره های بزرگ و سرتاسری می باشد که این ویژگی باعث می شود که نور طبیعی به خوبی وارد فضاهای داخلی شود .

یکی منبع طبیعی است که منظور از آن استفاده از نور خورشید می باشد که این کار از طریق پنجره ها و نورگیری از سقف انجام می گردد . یکی از کمیاب ترین کاغذ دیواری ها که جنس آن از الیاف طبیعی (چوب طبیعی فنلاندی) می باشد و جزو بهترین کاغذ دیواری ها است. کاغذ دیوارهای هندسی اولین الگو هایی هستند که افراد در طراحی و چیدمان خانه خود از آن استفاده میکنند این نوع کاغذ در مدل های مختلف با تنوع بالایی تولید شده است به همین دلیل میتوان از آن برای هر گروه سنتی استفاده کرد . همچنین نماهای کامپوزیتی دارای استحکام بسیار خوبی بوده و در برابر عبور صدا و حرارت نیز از خود مقاومت نشان میدهند.

دیدگاهتان را بنویسید