پارکت لمینت – خرید اینترنتی یا حضوری

پارکت لمینت که در لفظ عمومی به آن لمینت نیز می گویند نوعپی از پوشش های کف می باشد که از HDF و یک لایه ملامینه روی آن تشکیل شده است و مانند پارکت مستقیما از خود چوب درختان ساخته نمی شود ، لمینیت را بر خلاف پارکت به کف نمی چسبانند بلکه توسط شیارهایی که به آنها کلیک گفته می شود و دور تا دور لمینیت ها وجود دارد در یکدیگر قفل می شوند. البته ساختمان های شیشه ای دارای معایبی از جمله ( جذب سریع گرد و خاک ، عایق حرارتی و برودتی بسیار ضعیف ، مقاومت پایین در برابر فشار ) هستند .

این روزها همه دوست دارند بهترین، جذاب ترین و البته منحصربفردترین خانه و محل کار را داشته باشند، پس چه چیز بهتر از استفاده از یک طراح زبده می تواند کمک کننده باشد. ۲- پارچه: در این نوع کاغذدیواری از پارچه هایی مثل «کرباس نازک» یا «کتان» برای زیرلایه استفاده شده است.

امروزه تنوع سنگهای ساختمانی بسیار بالا میباشد و هر کدام از سنگها با توجه به قابلیتهای خود برای بخشی از ساختمان مناسب هستند .در چند دهه اخیر غالباً برای نمای بیرونی ساختمان از سنگ تراورتن استفاده میشود زیرا ویژگیهای این سنگ آن را به بهترین گزینه برای استفاده در نمای ساختمان تبدیل کرده است ، اما در نما داخلی یا خارجی از سنگهای دیگر نیز استفاده میشود که در ادامه با انواع آنها به طور مختصر آشنا خواهیم شد . استفاده از فناوریهای روز رو دست کم نگیرین، چون تماما به نفع شما تمام میشه.

از اینجا به بعد کار رو به متخصص بسپارید! باعث میشه شما قبل از اقدام به هر کاری، حتی عقد قرارداد، طرح رو ببینید و در صورتی که خوشتون اومد وارد مرحله بعدی بشید. در بسیاری از کشورهای خارجی از این مرحله به بعد دکوراتور وظیفه و مسئولیت تمام کارها رو به عهده داره و طبق اطلاعاتی که از کارفرما کسب کرده، خریدها رو انجام و طرح رو پیاده میکنه، نهایتا خانه مبلمان شده و تمیز در اختیار مشتری قرار میگیره اما شاید این فرهنگ چندان در کشور ما هنوز رایج نباشه.

دیدگاهتان را بنویسید