پارکت لمینت – خرید اینترنتی و قیمت پارکت لمینت – آرکسان

اتصال بین نما و دیوار بنایی یا بتنی به طور ذاتی قوی است چراکه هر دو دارای مصالح سیمان پرتلند هستند.نمای اجرایی بر روی دیوار بنایی معمولاً متشکل از دو لایه (یک لایه پایه برای صاف نمودن هر گونه حفره بر روی سطح دیوار و یک لایه نهایی) به ضخامت کلی ۱۶ تا ۱۹ میلی متر است. توری فلزی دارای یک زبانه مکانیکی است که نما به آن متصل میشود. دیوار فلزی LSF مشخصات یک دیوار مانع را ندارد.

دیوار بنایی یا بتنی پوشیده شده با نمای سیمانی یک دیوار مانع است. اگرچه دیوار LSF پوشیده شده با نمای سیمانی، به گونهای نیست که بتوان آنرا دیوار زهکش نامید ولی آزمایشهای نفوذ آب نشان میدهد که بارش باران همراه با وزش باد، منجر به عبور آب از مانع مقاوم در برابر آب در پشت نما (صفحه زه کش) خواهد شد. نشان دادن لوازم دکوری روی شلف و قفسه وقتی خود شلف و قفسه هم خودش از طراحی جذاب و جالب بهره ببرد، واقعاً یک کار هوشمندانه و کم نظیر است. سوراخ کاری میتواند در پای کار صورت گیرد، ولی برای دقت بیش تر و کیفیت بالاتر، در صورت امکان در کارخانه انجام شود.

درصورتی که قرار باشد بر روی صفحات سیمانی نما اندودکاری صورت گیرد، موضوع کیفیت برش مطرح نبوده و تمامی اقدامات برش می تواند بدون هیچ مشکلی در پای کار صورت گیرد. اندود سیمان پرتلند میتواند برای سطوح داخلی و سطوح خارجی مورد استفاده قرار گیرد. اندود سیمان پرتلند خارجی استاکو نامیده میشود. به علاوه، با توجه به آنکه این نوع نما از مصالح سیمانی پرتلند است، سطحی نفوذپذیر در برابر هوا تلقی میشود.

سالن پذیرایی، راهروها، آشپزخانه ها، تی وی روم و اتاق خوابها بهترین فضاهایی هستند که میتوان برای پوشش آنها از پارکتهای چوبی استفاده کرد. مناطق پُرتردد مانند اتاق نشیمن و آشپزخانه به چوب محکمتر با نگهداری کم نیاز دارند. از طرفی سنگ های اسلب که در واقع سنگ هایی با سایز های بزرگتر هستند، قیمتی بالا دارند و در دکوراسیون داخلی استفاده می شوند. توری در حدود ۶ میلی متر از دیوار زیرین فاصله دارد.

دیدگاهتان را بنویسید