پارکت – قیمت پارکت

لاک چوب لایه ای سخت تر از روغن جلا را روی چوب تشکیل می دهد و برخلاف روغن جلا که در چوب نفوذ می کند، لاک روی سطح چوب یک لایه و فیلم تشکیل داده و سطح پارکتهای چوبی را در برابر رطوبت مقاوم می کند. نمای ترکیبی که تلفیق و ادغام شده ای از چوب و کامپوزیت تشکیل است.

به کارگیری از نمای ترکیبی در ساختمان سبب شده که نمای ساختمان بسیار زیبا و همچنین خاص تر شود و علاوه بر این موارد هزینه ای که کارفرما برای نمای ساختمان متقبل می شود، نیز تا حد زیادی کاهش می یابد. طراحان ساختمانی برای اینکه هزینه ها را کاهش دهند، سعی کرده اند که به جای چوب از سنگ نیز استفاده کنند که یک طرح زیبا و خاص تری را اجرایی کنند. نمای بایرامیکس بسیار منعطف بوده و همچنین استحکام و مقاومت بالای در برابر شرایط آب و هوای نیز دارد. این طرح که در کاخ ورسای به عنوان طرحی مجلل و با شکوه مورد استفاده قرار گرفته است، از نظر ظاهر به روش جناغی بسیار شباهت دارد با این اختلاف که پارکتها در این طرح بر یکدیگر عمود نیستند و در وسط طرح بصورت اریب به یکدیگر می رسند.

مواردی که ذکر شد از مزایای و ویژگی های آجر است که توسط معماران ساختمانی برای نمای بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و به عنوان یک هنر معماری اصیل ایرانی شناخته شده است. البته کاغذ دیواری های ساخته کره جنوبی کمی فرق دارد و عرض 105 سانت را دارد در طول حدود 16 متر را دارد که در حدود 17 متر مربع از فضای دیوار را شامل خواهد شد. در انتهای کار برای اینکه کار زیباتر به نظر برسد حتما از نصب قرنیزها، تاشوها و گرده ها استفاده خواهد شد تا بهترین شکل را به شما و نصب پارکت تحویل دهد.

هرچه کیفیت بالاتری را انتخاب کنید و دیوار شما ابعاد بالاتری داشته باشد قیمت نیز بیشتر میشود. شما کفپوش لمینت هم دارید؟ نمای کلاسیک و یا رومی به عنوان یکی از بناهای بومی است که علاوه بر اینکه از المان های روم باستان در آن استفاده شده است، از المان های ایران باستان هم نیز به کار برده شده است که از تلفیق این دو المان در کنار هم یک نمای زیبایی اجرا می شود. طرح های مدرن امروزی یکی از محبوبترین طرحها است که امروزه در خانههای با سبکهای جدید تطابق دارند. یکی از مزیت های قابل توجه نمای بایرامیکس این است که متناسب با محیط زیست است و آسیبی به محیط زیست وارد نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید