پارکت,لمینت,نمایندگی پارکت,نمایندگی لمینت

رنگ اولین چیزی است که در این سبک نظر هر بیننده ای را جذب می کند و بیشتر از رنگ های قرمز ، سرخ آبی ، بنفش ، صورتی ، سبز و آبی استفاده می شود . در حال حاضر فروشگاههای اینترنتی زیادی وجود دارد که میتوانید برای اطلاع از قیمت کاغذ دیواری در طرحهای مختلف به آنها مراجعه کنید. در این روش یک ماده کاغذی را به شکل های مختلف خم می کنند و در طراحی و معماری فضا بکار می برند .

شاید قیمت طراحی نمای ساختمان با این متریال بالا باشد، اما مزایای آن را نباید نادیده گرفت. روش دیگر استفاده از چراغ های ال ای دی زمین با پرتاب نور بالا است که در این طراحی چراغ ها روی سطح کف قرار داده می شوند و نور آنها از پایین به بالا تابیده می شود. مزیت پارکت لمینت: تنوع رنگ بندی بسیار زیاد، لمینت ساخته شده از مصنوعات چوبی میباشد و به همین دلیل دمای متعادلی دارد نه کف گرم میکند نه میگذارد سرما منتقل شود، به دلیل قرار دادن فوم در زیر آن کف نرم تر شده و عایق صدا میشود، ظاهر بسیار جذاب چوب طبیعی، این نوع پوشش کف به طور معمول آنتی باکتریال و ضد حشره میباشند، نسل جدید پارکت لمینت ها نسبت به آب مقاومت خوبی دارند و به راحتی آب را جذب نمیکنند که این به معنای ضد آب بودن این محصول نمیباشد.

استفاده زیاد از اشکال هندسی فضای خانه را شلوغ و پرهرج و مرج میکند. قبل از اجرای پارکت روی سیمان باید بررسی کنید که رطوبت اضافه به پارکت نرسد. مقاومت بالایی در برابر حرارت ، رطوبت و صوت دارد. مقاومت بالا نسبت به خط و خش و ضربه های تیز: یکی از مزیت های لمینت ها نسبت به پارکت های چوبی، مقاومت بسیار بالای آن ها در برابر خط و خش و یا ضربه هایی است که توسط اجسام نوک تیز بر روی این پارکت های لمینت وارد می شود. در ایران چندین موزه نیز جهت ماندگار نگه داشتن چنین سبک هایی وجود دارد .

در این سبک فضا را زیاد شلوغ نمی کنند و از چند شی تزئینی برای زیباسازی فضا نیز استفاده می شود . کف پوش ها معمولاً حصیری هستند و از مجسمه های ملکه ، لوازم شیشه ای و سفالی و فلزات طلاکاری شده جهت تزئین فضا استفاده می شود .

دیدگاهتان را بنویسید