و همچنین قابل شستشو می باشد

در معماری امروزی بهره گیری از آینه های دکوری جهت طراحی و تزئین فضای داخلی ساختمان ادارات، منازل و شرکت ها بسیار رایج و با اهمیت است. روشنایی یک عنصر کلیدی و یک نیاز فیزیکی در هر محیطی است که تأثیر بسیار بالایی بر زیبایی دکوراسیون و تزیینات منزل دارد، اگر شما به دنبال زیبایی و جلوه ی هر چه تمام تر منزل خود هستید حتما حین خرید لوازم دکوری و تزیینی، خرید یک لوستر زیبا و متناسب با فضا را نیز به خاطر داشته باشید.

طراحی داخلی یکی از شاخه های طراحی معماری است طراح داخلی اشراف کاملی بر پروسه طراحی معماری دارد کار طراح داخلی در آوردن فضا ها و فرم های داخلی ساختمان با تمرکز بر اصول طراحی معماری است طراح داخلی در صورت داشتن سر رشته از کارهای هنری و درک هنری بالا در خصوص چیدمان تزئینات داخلی نیز می تواند ورود کند. برخی از این تفاوت ها نامحسوس هستند و بعضی واقعا قابل توجه. چوب درخت ها رو به شکل الوار برش میدن و با چسب به کف خونه میچسبونن و روش از ساب و لاک استفاده میشه.

تخصص در این شغل با مطالعه رنگ ها و پارچه ها، تمرینات طراحی با استفاده از کامپیوتر (CAD)، ترسیم، برنامه ریزی فضایی، طراحی مبلمان، معماری و غیره به وجود می آید. گرچه هر دو بخش های مشترکی با هم دارند و هدف همه آنها بهبود کیفیت زندگی از طریق بهبود فضاست ، اما مترادف هم نیستند.

بسیار واضح است که علی رغم اشتراکات بسیار ، این سه رشته مترادف هم نیستند و در حوزه ای کاری متفاوتی فعالیت فعالیت می کنند. در طرف مقابل دکوراتورها کسانی هستند که تنها با سطح ظاهری فضا سرو کار دارند. حتی در محیط پذیرایی کاغذدیواری پشت تلویزیون ممکن است با دیگر مناطق تفاوت داشته باشد. طراحان داخلی معمولا در مورد رنگ و پارچه، طراحی به کمک کامپیوتر ، نقاشی، برنامه ریزی فضا، طراحی مبلمان، معماری و غیره دروسی را می گذرانند. طراحی داخلی منزل و دکوراسیون داخلی منزل دو واژه ای هستند که معمولا با یکدیگر اشتباه گرفته می شوند اما حقیقت این است که واقعا نمی توان این دو واژه را به جای هم به کار برد.

دیدگاهتان را بنویسید