وسایل دکوری مناسب خانه

و این موضوع دست ما را برای خرید هر نوع دکوری با هر سلیقه ای باز می کند . تمامی این دکوری ها توسط کارشناسان مجرب و با توجه به نیاز و سلیقه شما مشتریان گرامی طراحی شده است. اگر نوع سیستم، گرمایش از کف باشد، باید به سازگاری کفپوش با آن توجه کرد.

توجه به سالم و قابل ارتجاع بودن کلیک های موجود در لبه تایل های کفپوش نیز از نکاتی است که توجه به آن بعدا باعث می شود تایل ها محکم در کنار هم نگه داشته شوند. برخی کفپوش ها در لبه تایل های خود دارای شیارهایی هستند که مقاومت آن ها را در برابر تغییرات دما افزایش می دهند. مقاومت در برابر حرارت نیز از دیگر خصوصیاتی است که کفپوش مورد نظر شما باید داشته باشد تا در برابر حوادثی مانند آتش سوزی مصون باشد. بعضی از کفپوشهای طبیعی تا ۱۰۰ سال یا بیشتر دوام میآورند. از رنگ اصلی دیوار هم میتوانید به عنوان رنگ زمینه کاغذ دیواری استفاده کنید.

بنابراین اگر ابعاد دیوار شما با ابعاد کاغذ دیواری همخوانی نداشت به ناچار باید بخش اضافی آن را برش بزنید که این امر باعث ناقص شدن کاغذ دیواری خواهد شد .مزیتی که پوستر دیواری سفارشی به انواع آماده ی آن دارد این است که دقیق با ابعاد منزل شما ساخته می شود و از نظر تنوع در طرح و رنگ نیز میتوانید رنگ دلخواهتان را با طرح دلخواه سفارش دهید . بسیار خب اگر واقعا قصد خرید کاغذ دیواری به عنوان پوشش برای دیوارهای خانه ی خود را دارید به شما پیشنهاد میکنیم که تمامی دقت خود را به خرج دهید و عوامل مختلف را در نظر بگیرید.

اما پوشش نهایی برای تختههای چوبی خام میتواند سطح جالب توجهی از سفارشیسازی را فراهم کند. واکس زده شده: پوشش سنباده شده پارکت طبیعی معمولاً خشن است، به همین دلیل از واکس برای نرم شدن و زیبایی سطح نهایی کفپوش استفاده میشود. روغن کاری شده: پوشش روغنی با استفاده از دو یا چند لایه روغن در کارخانه روی سطح نهایی پارکت اعمال میشود.

دیدگاهتان را بنویسید