والینو؛ خرید آنلاین و آسان کاغذ دیواری با بهترین قیمت

گلدان، تابلو و دیوارکوب، گلیم و گبه، ظروفهای سفالی و سرامیکی، ساعتهای دیواری و رومیزی، مجسمه و تندیس از انواع وسایل دکوری مناسب خانه هستند. این نوع از کاغذ دیواری در حقیقت قابلیت شستشو دارد. قسمتی که این پوستر نصب می شود باید، مهمترین دیوار شما باشد یعنی همان دیواری که بیشتر از سایر دیوارها در جلوی چشم قرار دارد. پوستر دیواری به عنوان یکی از انواع دیوارپوش ها محسوب می شود که طرح های متنوع و گوناگونی دارد و زمانی که بر روی دیوار نصب میشود جلوه بسیار زیبایی را به دکوراسیون داخلی میدهند.

سپس واحد پوسترهای انتخابی شما را با توجه به سایز دیوار شما آماده میکنند. ظروف سفالی رنگهای زندهای دارند و در لحظهی اول توجه هر بینندهای را به خودشان جلب میکنند. ظروف سفالی و سرامیکی در دو دستهی لعابدار و بدون لعاب ساخته میشوند. در صورتی که علاقه مند به سبک های معاصر برای طراحی هستید و بودجه تان اجازه می دهد، حتما از پنل های دیواری استفاده کنید. برای پاسخگویی به این نیاز طیف وسیعی از انواع و اقسام آینه های دکوری را در بازار می توانید مشاهده کنید.

با کمک چند ظرف دکوری زیبا شما میتوانید یک کلکسیون کوچک و خاص ایجاد کنید. فروش اینترنتی از جمله اشکالی است که در چند سال اخیر و در سطح بازار ایران نیز مطرح شده است تا پیش از آن، فروش پوستر دیواری صرفاً در فروشگاه های خاصی در مراکز استانها و به صورت کاملاً حضوری صورت می گرفت. سفال از خاک رس درست میشود، در حالی که سرامیک ترکیبهای پیچیدهتری دارد. یکی دیگر از وسایل دکوری مناسب خانه، سفال و سرامیک است. در واقع، سفال نوعی سرامیک به حساب میآید.

در این طراحی از فضاهای باز، نور زیاد و شیشههای فراوانی استفاده میشود و گاهی این مواد را به صورت طرحهای غیرمعمول در طراحی استفاده میکنند. تغییرات در دکوراسیون بهانه ایست برای خرید وسایل دکوری، ممکن است از رنگ سفید یک میز خسته شده باشیم، کافی است گلدانی با گل های رنگی بکار گیریم تا این خیره گی خسته کننده را از بین ببریم یا حتی برای اینکه جلوه ایی از طبیعت را در گوشه ای از منزلمان حس کنیم با استفاده از گلدان های دکوری شیک و مدرن این جلوه را پدیدار سازیم. در صورتی که تمایل به استفاده از بیش از 3 رنگ را داشته باشید، ناچار به شکست قانون 60 – 30 – 10 خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید