هریک از مدلها رولهای متفاوتی دارند

بازالت، یک سنگ آتش فشانی سیاه و یا خاکستری مایل به آبی تیره است که برای پوشاندن دیوارهای خارجی و هم داخلی کاربرد دارد. اگر برای کف و دیوارها رنگهای روشن و مایل به سفید به کار بردهاید، چند وسیله را با رنگهای تند و سرزنده انتخاب کنید. اگر رنگ خاصی را مد نظر دارید، بهتر است قبل از طراحی نما با یک متخصص مشورت کنید و بپرسید که چه سنگ هایی با آن رنگ برای پروژه ی شما مناسب هستند. طراحان برای انتخاب بهترین نوع سنگ، باید به فاکتورهایی از جمله وزن، ظاهر، کاربرد، اندازهی ساختمان مسکونی و مهم تر از همه ترکیبی که بتواند مقاومت و پایداری مناسبی برای نما داشته باشد، توجه کنند.

انواع زیادی از سنگ ها، می توانند متریال مناسبی برای طراحی نمای ساختمان مسکونی باشند. سنگ آهک گزینه ی بسیار مناسبی برای طراحی نمای ساختمان مسکونی است زیرا می تواند به راحتی خم و منحنی شود و شکل های گوناگون به خود بگیرد. این سنگ به خوبی تراش داده می شود و متداول ترین سنگ آتش فشانی است که در معماری به کار می رود. محبوبیت زیاد گرانیت به دلیل ماندگاری بالا و ثابت ماندن رنگ و بافت آن در طول زمان است.

معمولا خانه هایی که به این سبک طراحی می شوند دارای دیوارهایی به رنگ سفید، طوسی و سایر رنگ های خنثی هستند، و همین سادگی آن ها بیش از هر چیز دیگری جلب توجه می کند. با این حال بعضی از طراحان با به کارگیری سنگ مرمر در طراحی های مدرن، شکوه این متریال را در کارهای خود به نمایش می گذارند. با کمک قلموی بزرگی که در لوازم نصب کاغذ دیواری گفتیم، این محلول را با روی محل نصب کاغذ دیواری بهصورت لایهای نازک اعمال کنید تا علاوه بر از بین رفتن گردوغبار روی دیوارها، به چسبندگی کاغذ دیواری نیز بهتر شود.

بافت های سنگ ها نیز بسیار متنوع هستند و از سنگ هایی با برآمدگی های درشت گرفته تا خیلی نرم و انعطاف پذیر در طبیعت یافت می شوند. 3 – فوم زیر لمینت ها علاوه بر عایق صدا، عایق حرارت و برودت نیز می باشد. با این روش، انرژی تابشی زیاد در تابستان کمی خنثی شده و در زمستان از هدر رفتن انرژی ها جلوگیری می شود.

دیدگاهتان را بنویسید