نکات کلیدی در خرید کاغذ دیواری شیک و زیبا

البته این فرایند میتواند تأثیر مثبتی در جلـوگیری از ورود انـرژی تابـشی مستقیم داشته باشد و آن را خنثی کند. اتاق پذیرایی یکی از پر رفت و آمدترین مکانهای خانه بوده و همیشه محلی برای گرد هم آمدن و گفت و گو دوستان و آشنایان به دور میزی پر از غذاهای رنگارنگ و دلپذیر است که طراحی هوشمندانه آن میتواند به دلپسند بودن فضا کمک بیشتری کند. همچنین سعی می کنند ایده های نو و تازه ای طراحی کنند که خلاقیت و ابتکار را در طراحی آنان نمایان کنند. اگر به دنبال ایجاد خانه ای با فضای دلنشین هستید حتما از شومینه استفاده کنید زیرا این وسیله می تواند جایی برای جمع شدن تمام اعضای خانه کنار هم در روز های سرد باشد از این رو افراد خانه آرامش و دلگرمی زیادی خواهند داشت.

معمولا طرح کاغذ دیواری کلاسیک از طبیعت الهام گرفته می شود. متمایز بودن نمای این ساختمان با ساختمان های اطراف، نکته ی اصلی مورد توجه معمار این طرح بود. این نوع از آینه دکوراتیو در طرح های مختلف برش می خورد. طراحی نمای ساختمان مسکونی مدرن مینا، از فاکتورهایی مانند صرفه ی اقتصادی، طراحی کاملاً قابل اجرا، پتانسیل ایجاد عمق یک و نیم متر و ارتباط میان سطح و عمق و در عین حال ایجاد تضاد بین آن ها، تأثیر گرفته است و باعث شده است تا این بنا نمایی دو قسمتی و با لایه های مختلف ایجاد کند که در نتیجه دینامیزم و پویایی خوبی به این ساختمان ببخشد.

به دلیل این که سایت این ساختمان از جهت شرق ادامه دار بوده و متعلق به صاحب پروژه است، در طراحی نمای ساختمان مدرن روزن، ساخت الگوهای این روزنه ها امکان پذیر بوده است. سبک دکوراسیون مینیمال هم یکی دیگر از سبک های پر طرفدار است که برخی افراد تصمیم میگیرند که سبک مینیمال برای برای طراحی و دکوراسیون فضای داخلی منزل یا محیط کسب و کار خود استفاده نمایند. سرمه ای از انواع رنگ های بی نظیر و لوکس می باشد و از این رنگ زیبا می توان برای طراحی داخلی بخش های مختلف منزل استفاده کرد.

طراحی این نما را استودیو معماری کیوانی و همکاران انجام داده اند.متریال های اصلی مورد استفاده در این ساختمان، چوب ترموود و شیشه های رنگی است و دیوارها به صورت دوجداره طراحی شده اند. به طوری که شیشه ی ساده در قسمت داخلی ساختمان و شیشه های رنگی در جداره ی بیرونی به کار برده شوند. بهطور کلی این موضوع به طراحی محیط و فرم بر میگردد و معماری داخلی در واقع فرایندی است که در آن قسمت داخلی ساختمانها با توجه به همه ی جنبههای انسانی و استفاده از فضاها، طراحی میشود و در واقع طراحی داخلی ساختمان با توجه به قید شرطهای معمار ی است.

دیدگاهتان را بنویسید