نورپردازی نما; اصول نورپردازی نمای ساختمان، مشاوره رایگان هزینه نورپردازی

برخلاف تصور عمومی، در سبک گوتیک همه چیز در مورد استفاده تمام و کمال از رنگ سیاه نیست و در حقیقت، بسیاری از فضای داخلی دارای بنفش های تیره، قرمز، سبز و آبی هستند؛ اما از این رنگ ها به مقدار کمی استفاده می شود. در سراسر خانه، مجسمه های نقره ای دلفین، پری دریایی و صدف در تمام طرح های ژاکوبایی که سبک اولیه رنسانس در زمان پادشاهی جیمز ششم بود، دیده می شود. همچنین الگوی کلید یونانی نمادین (معروف به الگوی پیچ و خم) در سراسر خانه از کاشی و پرده گرفته تا فرش، کوسن، پارچه و کاغذ دیواری دیده می شود.

مثلا فروشگاه کاغذ دیواری آسمان نما و طرحی که مد نظرتان است را از مجموعه طرحهای موجود انتخاب کنید. مثلا در نظر بگیرید که دیوار فضای انتخابی برای پوستر بسیار بلند و کم عرض باشد؛ در این صورت انتخاب پوستری عریض نا مناسب است و ظاهر فضا را بر هم می ریزد. به همین دلیل، استفاده از متریال هایی چون سنگ، تخته سنگ و گرانیت در سراسر فضای داخلی مانند روی میزهای پیشخوان و دیوار ها، نماد بارز این سبک است. کابینت های با رنگ روشن اغلب با منبت کاری تزئینی سنگ، فلز، آینه یا عاج تزئین می شوند. جنس و مواد کار شده در پشت آینه تاثیر بسیار مهمی در کیفیت بازتاب تصویر دارد استفاده از مواد با کیفیت درپشت اینه باعث می شود که بازتاب تصویر در آینه خوب باشد.

علاوه بر این شخصی که پارکت لمینت را نصب میکند باید به فاصله پارکتهای لمینت با یکدیگر توجه داشته باشد تا به یکدیگر متصل باشند. بهترین و با کیفیتترین پارکت لمینت را میتوانید از فروشگاه ویکی دکو خریداری کنید. در این سبک، مبلمان به طور معمول با استفاده از چوب طبیعی ساخته می شوند. در این سبک، مبلمان معمولا از جنس چدن، چوب و آهن ساخته می شود. مبلمان هندی از نظر ظاهری کمی روستایی است و شما معمولا چوبی مانند آبنوس، گل رز و چوب ساج را می بینید که برای همه چیز، از صندلی های اتاق ناهار خوری گرفته تا صندوقچه ها و میزهای عسلی، مورد استفاده قرار می گیرند.

از دیگر نماد های این سبک می توان به شیشه های رنگی و پنجره های گل رز اشاره کرد. مکان های غیررسمی نشیمن در خانه های هندی اغلب شامل زیرپایی، دیوان یا حتی تاب جولای مجلل است و از پارچه های الیاف طبیعی برای تودوزی صندلی های غذاخوری استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید