نورپردازی نمای ساختمان ؛ اصول نورپردازی و انواع نمای بیرونی

زمانی که قرار است برای محیطی مانند محیط های اداری دکوراسیونی را انتخاب کنید، باید به سلیقهی افراد زیادی توجه کنید. سازگار با محیط زیست به دلیل تجزیهپذیر بودن. طراحی داخلی جدید به دلیل استفاده از فضاهای خاص و محدود در شکل گیری یک دکوراسیون خاص در منازل ایرانی از اهمیت بالایی برخوردار است.

دنبال میز و صندلیهای معمول نباشین، به طراحهای خاص مراجعه کنین و سعی کنید مبلمان خانه رو به عنوان اثری هنری ببینین. شاید شما هم جزو افرادی باشید که از دکوراسیونهای ترند شده و شبیه به هم خستهاید و دوست دارید خانه شما، برای شما و منحصرا طراحی بشه، چطور میشه به چنین چیزی رسید؟

این تفکر شامل هارمونی رنگ ها ، ایجاد نور در فضا ، در دسترس بودن اشیاء ، هماهنگی اشیاء و موارد دیگر است که منجر به ایجاد یک فضای دلنشین و لذت بخش برای افرادی که می خواهند از این فضا استفاده کنند ، می شود . قدیمی خود دارید و به هیچ وجه حاضر نیستید از آن ها دل بکنید یا دوست دارید تمامی لوازم و دکوری های خود را در معرض دید قرار دهید به هیچ وجه به سراغ سبک مینیمال نروید.

امکان خالی و منظم نگه دارید. به علاوه بیان این نکته خالی از لطف نیست که آینه باعث ایجاد حس آرامش روحی و روانی در افراد می شود. اگر این کار را به خوبی انجام دهید یک خانه راحت و شاد خواهید داشت. کم کم به پایان سال هم نزدیک می شویم؛ پس زمان مناسبی برای خانه تکانی نیز هست.

دیدگاهتان را بنویسید