نمای کامپوزیت ساختمان و عکس هایی از این نوع نمای ساختمان و قیمت آن

امروزه نمای ساختمان مدرن یکی از پرطرفدارترین نماسازی های است که چهره ی فضای شهری را دگرگون کرده است و ظاهری منحصر به فرد به فضای پیرامون ما بخشیده است. به این صورت که کل ساختمان را مدولار طراحی می نمایند و از یک مدول به تعداد مورد نیاز می سازند و در محل پروژه نصب می نمایند. شاید نام کامپوزیت را شنیده باشید؛ اما در مورد کامپوزیت چه می دانید؟ پلی کربنات نور را انتقال می دهد اما مانع از دید مستقیم می شود. تصویر بالا یک نمونه از ساختمان های پیش ساخته با ساندویچ پنل می باشد. اگر به دنبال نمای ساختمان زیبا هستید باید به خاطر داشته باشید که هماهنگی ساختمان شما با منظر شهری و زیبایی ساختمان میافزاید.

کارفرمایان میدانند که اگر از مصالح بومی استفاده کنند، هزینهی حملونقل از مناطق دور را پرداخت نمیکنند. اگر طرحی برای کاغذ دیواری در اختیار ندارید، بخش ما میتواند برای شما یک طرح مناسب با محیط و با توجه به سلیقه شما کند. بهمین دلیل مقاله ای با این موضوع تهیه نمودیم و تلاش ما بر این بود تا انواع نماها با مصالح مختلف را به عنوان نمونه تهیه کنیم. این موضوع به حدی در بین همه ما مشترک است که عده ای را بر آن داشته تا این رفتار را رفتاری غریزی در انسان بخوانند. مصالح بومی هرمنطقه از همه جهات برای ساخت و ساز در منطقه مناسب است.

سبک اسکاندیناوی : محبوبیت این سبک همه روزه در حال افزایش است. یکی بودن گروه طراحی و اجرای نمای ساختمان موجب میشود تا درصد خطا کاهش یابد و کیفیت اجرا به شکل چشمگیری افزایش یابد. اولین مورد اینکه استفاده از مصالح بومی منطقه موجب میشود تا رنگ و طرح ساختمان شما با موقعیت جغرافیایی منطقه هماهنگی خوبی داشته باشد و یک نقش چشمنواز در شهر ایجاد کنیم. منحصربهفرد بودن نمای ساختمان موجب ماندگاری ساختمان در ذهنها و چشمها میشود. نمای ساختمان بهعنوان یک جداره مضاعف روی بدنه خارجی ساختمان اجرا میشود و میزان هدر رفتن انرژی را کاهش میدهد.

یک روش بسیار رایج در خارج از کشور برای کاهش هزینه های ساخت استفاده از سیستم های پیش ساخته است. این در حالی است که استفاده از سقفهای شیروانی در مناطق کویری یک امر غیرمنطقی و ناپسند بهحساب میآید. هر رول کاغذ دیواری بین 10 تا 15 متر طول دارد و عرض آن در انواع مختلفی از نیم متر تا کمی بیش از یک متر است. نکته مهم دیگری که به ارزان شدن نمای ساختمان کمک میکند استفاده نکردن از مصالح وارداتی است. 1. برخی بر این باورند که نمای ساختمان بیانگر سطح کیفیت و دقت در انتخاب مصالح و اجراست.

دیدگاهتان را بنویسید