نمای ساختمان ویلایی مسکونی – 50 طرح برتر

نماهای داخل ساختمان بیشتر جنبه خصوصی دارند، ولی نماهایی که به سمت کوچه و بافت شهر هستند، عمومیت پیدا می کنند. کاغذ دیواری های پارچه ای قابل شسشو نیستند و به همین دلیل خرید کاغذ دیواری پارچه ای صرفاً جنبه تزئینی دارد. مبلمان سلطنتی جلوه کلاسیک و جاه طلبی را برای خانه به ارمغان می آورد و مبلمان راحتی آرامش ، مدرن بودن و راحت بودن را برای یک فضا به همراه دارد . از جمله معایب نمای سیمانی آن است که نمای سیمانی عایق حرارتی و برودتی بسیار ضعیفی دارد و ممکن است بعد از مدتی ترک برداشته و دوده و گرد و خاک جذب خواهد کرد.

برای مثال در محیطی که وسایل دکوراتیو براق زیادی دارد، استفاده از کاغذ دیواری با طرح ترکیبی و یا مات، گزینه مناسبی است.در نظر گرفتن ابعاد فضای اجرا و ویژگی های معماری آن :در مورد فضاهای کوچک، انتخاب طرحی که به بزرگ و بلند نشان دادن فضا کمک کند در اولویت است و تا جای ممکن باید از طرح های شلوغ اجتناب کرد.

بنابراین ممکن است آن پیراهنی که طرحش مورد دلخواه شما بوده اما رنگ مدنظرتان نبوده است را نخرید . در صورتی که احساس می کنید نیاز به راهنمایی بیشتر برای پیدا کردن یک پارکت کارکرده دارید به شما توصیه می کنیم با یکی از کارشناسان دکورچوب تماس بگیرید و با خیالی آسوده تمام سوالات خود را در این باره بپرسید و راهنمایی بگیرید. اگر از شومینه به عنوان وسیله گرمایشی استفاده شود سبب گرمی و صمیمیت بیشتر افراد بدلیل نشستن در دور شومینه می شود . یعنی رنگ هایی که برای هر شی مصرفی مورد استفاده قرار می گیرند ، می توانند حس نفرت ، شادی ، امنیت ، آرامش ، عصبانیت ، اضطراب و دیگر موارد را در انسان برانگیزند .

اگر در جلوی پنجره ها از پرده های پارچه ای استفاده می کنید بهتر است رنگ آن ها نیز روشن انتخاب شود. این رنگ ها در خانه نیز نقشی اساسی دارند . بعضی از افراد سعی دارند برای مبل و کوسن های آن از رنگ ها و طرح های متفاوتی استفاده کنند که باز هم سلیقه ای است . رنگ پرده ها نیز معمولاً با رنگ دیگر وسایل خانه مثل کابینت ، مبلمان و فرش ست می شود .

دیدگاهتان را بنویسید