نمای ساختمان ویلایی مسکونی – 50 طرح برتر

گزینه دیگر در طراحی و اجرای نمای ساختمان نمای ساندویچ پانل است. در نمای ساندویچ پانل از لایه فوم پلی اورتان استفاده می شود. نمای کامپوزیت در برابر آتش سوزی دوام بالایی ندارد و به دلیل وجود مواد پلی اتیلن در این نما شاهد شعله ور شدن آن هستیم. نیاز است که لایه های میانی از جنس پلی اتیلن باشد و نیاز به نصب ورق های آلومینیوم است. 4-كمك به افزایش دوام و پایداری ساختمانها در برابر شرایط نا مساعد جوی و محیطی (زلزله، باد، باران اسیدی و رطوبتهای خورنده، یخبندان، گازهای اسیدی موجود در هوای آلوده شهرهای بزرگ، پرتوهای مضر خورشید مثل اشعه ماورائ بنفش، گرد و خاكها و دوده های حاوی مواد شیمیایی) و در نتیجه افزایش عمر مفید ساختمان.

برای انتخاب نمای ساختمان باید زیبایی، اقتصاد، دوام ، سرعت اجرا، میزان عایق بندی و همینطور وزن و مقاومت موجود ارزیابی شود. به طور قطع نمیتوان نوع خاصی را مثال زد اما پارکت طرح چوب یا طرح سنگ داریم که بستگی به سلیقه شما دارد و یا پارکت های طرح دار که تنوع بسیار بالایی دارند.شما حتی می توانید برای اتاق خواب کودک خود طرح های مناسب تری انتخاب کنید. شما در این سایت میتوانید طرح هایی به سبک معاصر پیدا کنید که ناشی از ایده های ذهنی طراحی به نام ویلی تیلور می باشد.

سپس با استفاده از شوینده های مخصوص پارکت را شستشو دهید؛ در مصرف این نوع شوینده ها نیز نباید زیاده روی کنید. ضخامت آلومینیوم های استفاده شده کم هستند و استقامت این سبک از نما خوب نیست. اینطور که آمار نشان می دهد این نما می تواند تا حدود 60 دسی بل صوت را بشکند. در نمای کامپوزیت از فلز استفاده می شود و لایه عایق نیز وجود ندارد به این ترتیب سبب می شود که انرژی تا حد زیادی هدر رود بنابراین این سبک از نما نمی تواند عایق صوت و حرارت خوبی باشد.

تولید نماییم تا رضایت حداکثری مشتریان خود را به دست آوریم. زیرا اگر خانه شما نیاز به تعویض کفپوش یا تعمیرات لولهکشی داشته باشد. گاهی اوقات شما دوست دارید یک دکوراسیون داخلی لوکس برای منزل یا محیط کار خود داشته باشید ولی بودجه و امکانات لازم را ندارید. یکی از معروف ترین طرح این پوسترها چهره انسان است که زیبایی چند برابری به منزل شما می دهد. سنگهایی که در نمای ساختمان استفاده می شوند باید ویژگی هایی داشته باشند که در برابر این شرایط تغییرات محسوسی از خود نشان ندهند در واقع نباید فرسوده، کدر، کثیف و تیره شوند و در مدت زمان طولانی بتوانند حالت اولیه خود را حفظ کنند و قابلیت نظافت و شست و شو داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید