نمای ساختمان مسکونی با انواع طراحی مدرن و لاکچری

اگر تصمیم شما محول کردن اجرای پروژه به شرکت و یا تیم متخصص دیگری است، پس مهمترین موضوع در این بخش انتخاب شرکت یا مجموعه مناسب تر است. شاید عده زیادی فکر کنند که مدل آشپزخانه قدیمی و بسته کاملا منسوخ شده اند و کسی خواستار اینگونه طرح ها نیست، اگر شما هم جزء این افراد هستید باید بدانید سخت در اشتباهید. البته این موضوع با سلیقه بسیاری از افراد جور در نمیآید. به عنوان مثال زمانی که نورپردازی یک محیط اداری به طرز مناسبی انجام شده باشد، افراد بازدهی بهتر و بیشتری دارند و دیرتر خسته می شوند. به عنوان مثال دیوارها، سقف، کف، مبلمان یا اکسسوریهای اصلی میتوانند از جنس سبگ یا چوب باشند.

به عنوان مثال دیواری که نیمی آجر و نیمی چوب است، یا ستونهای فلزی که با متریال لوکس روکش نشدهاند. در این سبک از دکوراسیون معمولاً رنگهای خنثی در اشیای اصلی و رنگهای براق مانند طلایی یا رز گلد در اکسسوریها به چشم میخورد. شلوغی و رنگ جزء اولین چیزهایی است که در چیدمان به سبک بوهمین به چشم میخورد. رنگهای مشکی، سفید، طوسی، کرم و بژ در این سبک بیشتر به چشم میخورد.

شاید بتوان گفت نمای ساختمان مهم ترین بخش از طراحی معماری یک ساختمان و سازه است که بهتر است برای جذابیت و مقاومت بیشتر ساختمان های تجاری ، اداری و مسکونی در انتخاب طرح و رنگ و مصالح به کار رفته در نما توجه لازم را بعمل آورد . در طراحی های حرفه ای برای جبران تقلیل نوردهی در نتیجه کهنگی لامپ و تجمع آلودگی بر روی چراغ ها، شدت روشنایی اولیه، بیشتر از مقدار لازم در نظر گرفته می شود. در پاسخ به این سوال باید گفت که کاغذ دیواری تصاویر تکراری و طرح های آن نیز تکراری است که بر روی یک رول چاپ شده است.

در صورتی که تمایل به خرید کاغذ دیواری دارید، حتماً بودجه خود را مشخص کنید، ابعاد فضایی که میخواهید روی آن کاغذ دیواری نصب کنید را تعیین کنید و در نهایت بر اساس این دو مؤلفه، قیمت کاغذ دیواری مناسب خود را برآورد کنید. زیرا شما میتوانید آزادانه چندین سبک را باهم قاطی کرده و به خانه خود بیاورید. اما کسانی هم هستند که با اشتیاق این سبک را به خانه خود آوردهاند. عناصر تشکیل دهنده نما باید به میزان متعادل و با حفظ اصل سادگی طراحی و اجرا شوند.

دیدگاهتان را بنویسید