نمای ساختمان مدرن،7 آپارتمان ایرانی خیره کننده!

اما آنچه باید بدانید این است که این سبک قاعدههای بیشتری نسبت به سبک معاصر دارد و تنها شاید در استفاده از رنگها به هم نزدیک باشند. این در حالی است که بحث دکوراسیون داخلی منزل شما را با انواع سبکهای چیدمان از گذشته تا به امروز آشنا کرده و موجب آن میشود که با اطلاعات و آگاهی کافی بتوانید در میان سبکهای مختلف چیدمان در دنیا، سبکی را که بیشتر به شما و روحیات و سلیقه شخصیتان نزدیک است را برگزینید و خانهتان را منحصر به خودتان کنید.

معمولاً سبک معاصر از قاعده خاصی پیروی نمیکند یا بهتر است بگوییم انعطافپذیری آن بیشتر از سبکهای دیگر است. تنوع طرح و رنگ از جمله دیگر شاخصههای این سبک از دکوراسیون است. مبلمان مورد استفاده در این سبک کاملاً مدرن نیست، اما تقریباً به روز هستند. این پوشش علاوه بر تاثیر بصری تاثیرات اقلیمی نیز داردانرژی انتقالی از طریق تشعشع، در ارسـی هـا حدود یک سوم حالتی است کـه صـرفا از شیـشه سـاده استفاده شده باشد . اکسسوریها در این سبک بیشتر از جنس فلز و استیل و کروم هستند و حس آرامش و صمیمیت را در محیط ایجاد میکنند.

اما باید دقت داشته باشید که این سبک بیشتر مناسب برای خانههایی با متراژ بالاست. در سبک دکوراسیون داخلی منزل به شیوه معاصر یا امروزی بیشتر از رنگهای خنثی استفاده میشود. اندود سیمان پرتلند میتواند برای سطوح داخلی و سطوح خارجی مورد استفاده قرار گیرد. این دیوار در یک فضا مانند پذیرایی میتواند در کنار میز ناهارخوری باشد. برای نصب این کاغذ دیواری میتوانید از چسب های مخصوصی استفاده کنید . در عین حال در صورت استفاده از متریال های گران قیمتی چون چوب ترمووود ، هزینه اجرا کمی بالاتر می رود . یکی از مزایای پارکت لمینت ها تنوع رنگ آنهاست بطوری که در کل می توان رنگ های پارکت لمینت را به دو دسته تیره و یا روشن تقسیم بندی کرد که هر کدام کاربردهای خاص خودشان را دارند و در صورت هماهنگ کردن رنگ های آنها با دکوراسیون خانه (از طریق هماهنگ کردن با رنگ دیوار و یا کاغذ دیواری، رنگ مبلمان، میز و سایر المان های دیگر) می توانید انتخاب کنید که از چه نوع رنگی استفاده کنید.

دکوراسیون داخلی منزل تا به امروز به عنوان یک علم مستقل توانسته است با توجه به متر و ملاکهای اصولیاش، سبکهایی را ارائه دهد که هر کدام به صورت کاملاً مستقل با الهام از رواشناسی محیطی و روح انسانها، روانشناسی و علم رنگها و علم چیدمان و دانش فنگ شویی یا همان اتمسفر حاکم ناشی از نحوه چیدمان، طبقه بندی شدهاند و داستان متفاوتی دارند. دکوراسیون داخلی منزل فراتر از خانه ای با مبلمان و تجهیزات شیک است.

دیدگاهتان را بنویسید