نمای ساختمان جنوبی کلاسیک و مدرن برای خانه های چند طبقه

از مهمترین معایبی که نمای آجری دارد سیستم اتصال قدیمی به ساختمان است که همین موضوع هم موجب شده تا وزن بسیار زیادی را به ساختمان وارد کرده و در زمان حوادثی مانند زلزله خطرات زیادی را به همراه داشته باشد که خوشبختانه با روشهای نصب و اجرای جدیدی که این روزها برای نمای آجری در نظر گرفته شده این مشکل تا حد زیادی برطرف شده و بازدهی ساختمانها بیشتر میشود. استفاده زیاد از رنگ­های خنثی در سبک دکوراسیون مینیمال از ویژگی­های بارز آن است و باید تا جایی که می­توانید وسایل اضافی و دکوری­های بیش از حد در این فضا نگذارید.

مهم­ترین ویژگی سبک مینیمال خلوت بودن فضا است که باعث ایجاد یک آرامش خاصی در محیط می­شود. یکی از اصلی­ترین ویژگی های سبک شیکر استفاده از رنگ­های مات و خنثی مانند رنگ­های طوسی، خاکستری و بژ است. استفاده از ستونهای بلند و ایوان­های مرتفع یکی از اصلی­ترین ویژگی­های طراحی داخلی منازل ایرانی است و شما میتوانید از فرش ایرانی و پرده­های متناسب با آن برای تکمیل این سبک استفاده کنید. سبک­های مختلف دکوراسیون داخلی میتواند در خانه شما وجود داشته باشد، اما در بین آنها سبک شیکر یکی از سبک­هایی است که شما حتی اگر اطلاعی از آن داشته باشید به سمت آن جذب می­شوید، زیرا جذابیت و سادگی چشم نوازی در این سبک مشهود است.

به علت وجود وسایل خاص و ویژه­ای که در خانه­های ایرانی وجود دارد، می­توان یک سبک مجزا برای دکوراسیون داخلی منازل ایرانی در نظر گرفت که قدمت و اصالت زیادی دارد. برای پیادهسازی سبک کلاسیک در قسمت اتاق خواب هم می­توانید از سرویس خواب کلاسیک استفاده کنید و همچنین آباژورهای سرامیکی و … در کنار انتخاب رنگ و فینیش پارکت، معیار اصلی دیگر برای خرید پارکت، دوام است.

در این خانه می­توانید از وسیله­های کهنه و رنگ و رو رفته استفاده کنید تا این فضا را اصیل­تر نشان دهید. رگه های طلایی، رنگ های خنثی و نقشه ها به خوبی کنار هم قرار می گیرند و گالری دیواری شما را تکمیل می کنند. به جهت ابعادی که دارد باید کنارها دقیقا سرجای خودش باشد، همانطور که در کاغذ دیواری چنانچه که کار دارای گل باشد بعد از نصب یک قسمت از کاغذ دیواری روی دیوار، قسمت بعدی را که نصاب قصد دارد روی دیوار نصب کند تمام دقت و تلاش خود را دارد که گلهای کاغذ کناری با کاغذ جدیدی که قرار است در امتداد هم قرار گیرند باید یک سان باشند، و به این معنی که کاغذ بغلی گلبرک قطع نشده باشد و کاغذ بعدی گل برک نداشته باشد، باید همه در یک خط قرار بگیرند تا در نمای کلی که نصب میکنیم، حالت طبیعی و یک دست بودن کاغذ ظهور و بروز کند.

دیدگاهتان را بنویسید