نمای ساختمان ال اس اف – تکنواِو TeknoEv

اتاق خواب یک فضای گرانبها است، که با انتخاب رنگ و طرح مناسب، افکار شما آرام میگیرد و میتوانید ساعتها بدون وارد شدن هرگونه استرس، استراحت کنید. دیوارها فقط با یک یا دو قطعه تزئینی مانند تابلو یا آینه ساده تزئین می شوند و مبلمان ساده و با جزئیات بسیار کم هستند. یکی دیگر از مسائل بسیار مهمی که در نورپردازی یک محیط وجود دارد، استفاده از تعداد مناسب چراغ و قرار دادن آن ها در جای مناسب است.

با این حال ، بسیاری از مردم از آن در خانه های خود استفاده می کنند زیرا مدت زمان بسیار زیادی دوام می آورد. در تمام قسمت های خانه می توان رد پای تکنولوژی را یافت؛ برای مثال تلویزیون کوچک در آشپزخانه و دستگاه های پخش صوتی در سراسر خانه از دیگر نماد های این سبک هستند. پنجره های بلند و قدی از نماد های مهم این سبک محسوب می شوند. در این سبک کف و سقف از دکور و دیزاین سنتی و دیوار ها از دیزاینی گرافیکی بهره می برند.

در این سبکٌ، کف تمام قسمت ها به جز حمام و سرویس بهداشتی از چوب پوشیده شده است. کف ها با چوب، کاشی و یا بتون پوشیده می شوند و خبری از فرش های زیاد بر کف خانه نیست. این سبک برگرفته از سبک باهاوس و اصول طراحی اسکاندیناوی است و همین امر طراحی داخلی مدرن را از معاصر جدا می سازد. در حالی که فضای داخلی مدرن بر روی مینیمالیسم و کمبود جزئیات تمرکز دارد، خانه های پست مدرن از دکور و شلوغی بیشتری پیروی می کنند و پالت رنگی خنثی ای دارند. کاغذ دیواری سه بعدی در بازار ایران با چه نام هایی شناخته می شود؟

خانه هایی به سبک مینیمالیست، عاری از هرگونه آشفتگی و شلوغی هستند. صندلی آدیرونداک (Adirondack) به عنوان یکی از محبوب ترین مبلمان های این سبک شناخته می شود. یکی دیگر از موضوعاتی که کاغذ دیواری را تا این حد محبوب کرده است، این است که دست شما برای بکارگیری آن در دکوراسیون باز است.

دیدگاهتان را بنویسید