نمای ساختمان · 🏢 اطمینان شرق

نمای آجری از جمله نماهایی است که از گذشته تا به امروز به دلیل ارزان و در دسترس بودن مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته و سازندگان زیادی ترجیح میدهند برای طراحی نما از آجر استفاده نمایند نمای سنگ مانند سنگ مرمری یا سانگ تراورتن نیز از جمله نماهای لوکس به شمار میروند و هیچگاه قدیمی نمیشوند اما هزینهی بیشتری نسبت به سایر مصالح میطلبند. لیکن به دلیل اهمیت اقتصادی که سطوح ساخته شده داخلی برای سازندگان دارند، اغلب ورودی ها به فضاهای کم اهمیتی تنزل یافته اند.

سیاه و سفید به ترتیب کمترین و بیشترین ارزش رنگ را دارند. خرید پارکت نیز در کشورمان بسیار مرسوم شده است، درست است که کم کم به جهت قیمت آن جای خود را به لمینت داده است اما هنوز شرکت اذران دکور به عنوان پرچمدار صنعت دکوارسیون داخلی همواره به این محصول نیز همانند محصولات دیگر خود توجه داشته است و دغدغه مشتری را از آن خود میداند، هستند مشتری های محترمی که به شرکت مراجعه میکند و یا اینکه به صورت آنلاین خرید میکنند بابت کفپوش پارکت و خرید پارکت نیز سوالاتی دارند که در این مقاله سعی میکنیم که به تمامی این سوالات پاسخ دهیم.

ساختمانهای سبک فولادی (LSF) نیز از این قاعده مستثنی نبوده و برای زیبایی و چشم نوازی آنها باید به نماکاری آن توجه گردد؛ اما آنچه که ساختمانهای ال اس اف را از سایر ساختمانها برای نماکاری متمایز میکند استفاده از مصالح و مواد سبک و سازگار با طبیعت برای نماکاری است که بایستی حتما به دلیل ماهیت ساختمان های LSF از این نوع مواد استفاده شود. نمای سنگی : که برای فراهم آوردن این نما اغلب از سنگ های طبیعی و همچنین انواع سنگ مصنوعی استفاده می شود که هر یک جلوه خاصی به نمای بیرونی ساختمان می بخشند. عرضه می شود و همچنین قابل شستشو هستند.

کلیه سطوح ساختمانها که ازداخل معابر عمومی قابل مشاهده می باشداعم ازنماهای اصلی یا جانبی، نمای شهری محسوب میگردند. از مهمترین ویژگی آجرکاری در نمای ساختمانها بخصوص سازههای سبک فولادی (LSF) میتوان به ارزان بودن، فراوانی، دردسترس بودن، سازگاری با محیط زیست، دوام مناسب در برابر شرایط آب و هوایی و نیروی کار فراوان جهت اجرای آن اشاره کرد. وزن کم و سبک نسبت به مصالح مشابه که مهمترین پارامتر برای استفاده در سازههای LSF میباشد. 9. به دلیل عدم استفاده از مصالح نه چندان گران قیمت، سمنت بردها از قیمت بالایی برخوردار نمیباشند. اما باید توجه داشت که به دلیل وزن بالای دیوارهای آجری استفاده از این نوع مصالح در ساختمانهای LSF تا یک طبقه توصیه میشود.

دیدگاهتان را بنویسید