نمای ساختمان،متریال،قیمت،انواع مصالح

اما برای سطوح جاذب و و ناهموار برای مقدار جرم مذکور تنها می توان یک مساحت ۵ تا ۷ متر مربع را پوشش دهی کرد. این نوع کفپوش به عنوان سالم ترین نوغ کفپوس جهان شناخته شده است و همچنین یک کفپوش سازگار با محیط زیست گرما و آرامش را برای منازل به ارمغان می آورد. هر دو، به همراه هنری هابسون ریچاردسون – که به ویژه برای سبک احیا خود مشهور است ، “Richardsonian Romanesque” – بعدا به عنوان “تثلیث شناخته شده معماری آمریکا” شناخته شد. این شرکت پس از خدمات شایسته و پروژههای قدرتمند در 10 سال اخیر ، به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو ، معتبر و توانمند در زمینهی خدمات طراحی داخلی ساختمان و طراحی دکوراسیون منزل شناخته شده است و این برند معتبر ماحصل فعالیت های کارگروهی تمامی مهندسین و همکاران این مجموعه می باشد .

پس دکوراسیون داخلی چیست ؟ به همین سبب تزئینات داخلی با کیفیت مناسب، بهترین روش برای بهبود وضعیت حرفه ای، تحصیلی و زندگیمان میباشد. هیرادانا شرکت معماری فعال در زمینهی طراحی داخلی ساختمان برای پروژه ها باشکوه و متفاوات با کاربری های مسکونی ، ویلایی ، اداری ، تجاری ، خدماتی است که مهم ترین اولیت آن مبتنی بر ارزش های معماری و انسان محور خلاقانه همراه با نوآوری و پویایی با ضوابط و استاندارد های معماری است که به سبب برخورداری از طیف وسیعی از پروژههای موفقیت آمیز خود ، در این زمینه مدعی بوده و تجربه ده ساله از دانش ، تجربه و تخصص را دارا می باشد .

امروزه با بیشتر شدن طرفداران زندگی شهری تبدیل شدن خانه های بزرگ و ویلایی به آپارتمان ها و خانه هایی با متراژ کم طراحی داخلی از موارد مهم و حایز اهمیت به خصوص در منازل مسکونی شده است . معماری و طراحی ساختمان های ویلایی و خصوصی لوکس و بزرگ جزو فاخرترین و بهترین طرح های معماری می باشند و معمولا معماران و طراحان در این زمینه وسواس و حساسیت زیادی به خرج می دهند، ویلا ها ساختمانهایی با فضا های باز و نیمه باز هستند که اغلب یک طبقه یا دوبلکس بوده که معمولا در اطراف شهر ها، اطراف جنگلها، کنار دریاها، در مناظر زیبا و محیطهایی این چنین ساخته شده و مکان آرام و دنجی به شمار می آیند.

گرانیت یک سنگ آذرین با رنگ روشن است که بهاندازه کافی بزرگ بوده و با چشم غیرمسلح قابلمشاهده است. رنگ ها به طور کلی به دو دسته رنگ های گرم و رنگ های سرد تقسیم می شوند. با این همه، تزئینات داخلی همانند سایر هنرها، دارای سبک و ریزهکاریهای متفاوتی است که براساس سلیقه ها و نیازهای دوران، دستخوش تغییر میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید