نمای خارجی ساختمان – یک دو سه سازه

طراحی داخلی اروپایی ترکیبی جذاب از سبک های سنتی و معاصر را به نمایش می گذارد. فضای داخلی خانه های مزرعه ای، دارای ویژگی های مشابه خانه های کلبه ای است و ترکیبی از رنگ سفید در همه چیز از مبلمان گرفته تا پارچه دیده می شود. همچنین در آن ترکیبی از چوب، آجر و شیشه دیده می شود و به مقدار بسیار کمی از رنگ ها در این سبک مورد استفاده قرار می گیرد. در این سبک، مبلمان سنتی با پایه های فلاندی دیده می شود که پایه ای که به شکل S یا C دارد و به صورت زینتی تراشیده شده است.

در اینجا تعداد زیادی از پوستر های دیواری همراه با مشخصات فنی وجود دارند در صورت نیاز به مشاوره خوشحال می شویم با ما تماس بگیرید. در صورت استفاده از طرحهای مختلف پوستر سه بعدی که با سایر اجزای سالن هارمونی و ترکیب زیبایی را ایجاد کند میتوانید فضای خانه خود را به محیطی بسیار لوکستر و دلنشینتر از قبل تبدیل کنید. سبک استانی فرانسه تمام تمرکز خود را در ایجاد تقارن و تعادل در خانه می گذارد. در خانه های معمولی استانی فرانسه از یک پالت رنگی متشکل از رنگ های آبی، زرد، صورتی و سفید استفاده می کنند.

رو مبلی های سنگین و مجلل از نماد بارز این سبک است. در خانه هایی که دارای سبک سنتی هستند، به طور معمول منحنی ها و خطوط تزئین شده بیشتری روی همه چیز، از صندلی و کاناپه گرفته تا میز و سینک ظرفشویی مشاهده می شود. در ساخت وسایل از متریال فولاد استفاده می شود تا حس مدرنیته بیشتری به محیط بدهد. استفاده از وسایل عتیقه مانند چمدان های قدیمی، صندوق های چوبی و جواهرات از دیگر عناصر این سبک هستند و همچنین استفاده از کارت پستال ها در تزئیات اهمیت بسیاری دارد.

در سبک فنلاندی وسایل مدرنیزه شده اند. این سبک می تواند مطابق با سلیقه طراح رسمی و آرام باشد؛ زیرا عناصر ظریف و کشوری را ترکیب می کند. گاهی می توان از جت لایت ها استفاده کرد که روی زمین نصب می شوند و با شدت زیادی نور را روی ساختمان می تابانند. چنانچه فضایی آرام و آرامش بخش را می پسندید از کاغذ دیواری گلدار با رنگ های ملایم استفاده كنید و یا چنانچه از فضایی پرانرژی و زنده لذت می برید کاغذ دیواری با رنگ های درخشان و شاد و طرح های مدرن و هندسی را به كار ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید