نمایندگی پخش عمده لوازم دکوری تهران – بازار صالح آباد

از آن جا که چیدمان لوازم دکوری در کنار یکدیگر تأثیر چشمگیری بر زیبایی منزل و حتی روحیه افراد آن دارد و از طرف دیگر شکست حریم یکنواختی برای عاشقان دکوراسیون مدرن یک سورپرایز محسوب می شود. برای تهیه محصولات مورد نیاز خود به عنوان یک عمده فروش و یا مغازه دار، نیازمند دسترسی و ارتباط با تولیدکنندگان و نمایندگان پخش لوازم دکوری دارید. این چوب ها دارای بافت های زیبا و چشم نوازی بوده که میتوان از آن برای ساخت نماهای ساختمانی استفاده کرد.

از مهمترین ویژگی این نماها میتوان به تنوع رنگ بالا و سهولت نصب اشاره کرد. همچنین در صورتی که زمان کافی برای رنگ کردن دیوارها را ندارید، استفاده از رنگ سفید یا سیاه این کاغذ دیواری بسیار کارساز است. پوستر سه بعدی برخلاف اسمش به هیچ وجه دارای ناهمواری نبوده و این تکنولوژی پیشرفته چاپ آن و سایه و روشنهای خود طرح است که باعث میشود به صورت سه بعدی و برجسته به نظر برسد. نکته بعدی که در نصاب پارکت لمینت هم تاثیر گذار است این است که قیمت نصب تکنسین ها ما کاملا قیمت کارخانه ای است و این دوستان با توجه به اینکه چند سال که نصب لمینت را بر عهده دارند از ریزه کاری های خوبی در این کار استفاده میکنند، این نکته را شما بدانید که پارکت لمینت در فصل تابستان و زمستان ممکن است انبساط و انقباض داشته باشد بنابراین نصاب ماهر از کنار لبه دیوار فاصله قرار خواهد داد تا مشکلی ایجاد نشود، همچنین با قرار دادن فوم های سایلنت درجه یک می توانیم از میزان سر و صدای ایجاد شده کاسته شود.

از جمله مشخصات پوستر سه بعدی که باعث محبوبیت این محصول میشود نصب آسان آن است. سرامیک : در چندین سال گذشته محبوبیت سرامیک افزایش چشمگیری داشته و بی دلیل هم نبوده است. نمای بیرونی ساختمان (Building facade) به عنوان یک پوسته محافظ و جزء قابل مشاهده ساختمان، همچنین برای تأمین گرما و برق، در تعامل مستقیم با فضای عمومی اطراف است. کاغذ دیواری در رول هایی با اندازه 5.3 متر مربع، 16 متر مربع و 7 متر مربع در بازار ایران موجود است. برای ساخت این متریال، دانه های گرانیت، مرمر و سرامیک را درون چسب های مصنوعی و طبیعی یا رزین ریخته و پس از خشک شدن در اندازه های دلخواه، برش میدهند.

نیز ساخته می شود و از آن جا که این متریال به صورت پنل مورد استفاده قرار می گیرد، به اجرای نما سرعت بخشیده و نتیجه تمیزتری نیز ارائه خواهد داد. اجرای نمای کامپوزیت و ترموود به دلیل آماده بودن مواد و مصالح به شکلی سریع انجام می پذیرد . با ظهور متریال و سبکهای مختلف در نماسازی، اجرای نما هزینه­های مختلفی دارد. عناصر روستایی مکعبی را در نظر بگبربد که برای حال و یا ترکیبی غنی از عوامل صنعتی، مینیمال و اسکاندیناویایی برای فضاهایی خاص که همهی نشانههای معماری را در بردارد. آنها نیز ایدههای جذاب و کاربردیای برای ارائه به مشتریان خود دارند.

دیدگاهتان را بنویسید