نصب کاغذ دیواری قیمت گیری و مشاوره رایگان با نصاب کاغذ دیواری

این شباهت را می توان در استفاده از متریال طبیعی، خطوط تمیز و سادگی مشاهده کرد. از نماد های این سبک می توان به شعمدان، قابلمه های سرامیکی، ظروف فلزی و فرش های دستبافت اشاره کرد. همچنین نقوش و الگوهایی مانند موزاییک را می توان در رو مبلی ها و کوسن ها یافت.

جهت طراحی نمای خانه های ویلایی از ترکیب دو یا چند رنگ، طرح و مصالح مختلف استفاده می شود. پالت سبک نئوکلاسیک شامل رنگ های ظریف و روشنی چون آبی کم رنگ، کرم، خاکستری، زرد و سبز است و از رنگ های سیاه و طلایی به عنوان رنگ متضاد استفاده می شود. برای پرده و ملافه ها استفاده می شود. کاغذ چسب دار شیت انواع مختلفی دارند که هر کدام از این ها تفاوت های جست و جویی دارند. همانطور که از نام این دستهبندی پیداست این نوع از کاغذ دیواری با استفاده از نانو تکنولوژی ساخته میشود.

اسم این سبک برگرفته از اسم ریچل اشول (Rachel Ashwell) طراح لندنی است. نقوش نقش بسته بر روی گلدان ها، تندیس و نقاشی ها الهام گرفته از اساطیر یونان است و دیوار ها با آینه های بزرگ و قاب های طلاکاری تزئین شده. صندلی ها، میزها و مبل ها با تاثیر از استعمار مکزیک توسط اسپانیا و سبک توسکانی جلوه ای زیبا دارند، این مبلمان معمولا با چوب های تیره رنگ و ترکیب آن با رنگ آمیزی های مختلف ساخته می شوند.

طراحی داخلی انتقالی، انواع مختلفی از سبک ها را با هم ترکیب می کند تا ظاهری بی انتها و کاملا خاص را ایجاد کند. فضای داخلی اسکاندیناوی تا حدودی به سبک طراحی روسی و روستیک شباهت دارد. فقط اینکه روش نصب کاغذ دیواری روی سرامیک مراحل بیشتری دارد. کاغذ دیواری به منزل جلوه ای بسیار زیبا و دوست داشتنی می دهد اما شما با کاغذ دیواری هرگز نمی توانید طرح کودک دلبندتان را بر روی دیوار منزلش ایجاد نمایید و یا این که طرح رویایی تان را با کاغذ دیواری ایجاد نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید