مواردی که هنگام انتخاب پوستر دیواری سه بعدی باید به آنها دقت شود

استفاده از کاغذ دیواری برای پوشش دیوارهای مختلف رایج می باشد. درست برعکس کاغذ دیواری که شما ملزم به انتخاب طرح های خاصی بودید و این طرح ها در فواصل منظم به صورت لت هایی با عرض ۴۰ تا ۶۰ سانتی تکرار می شد و ظاهر مناسبی نداشت و بخاطر همین اکثرا در هتل ها و ساختمان های اداری مورد استفاده قرار می گرفت؛ ولی در چاپ پوستر دیواری یک تصویر شاخص در سایز بزرگ چاپ می شود. برای اتاق خواب بزرگسالان بهتر است از طرح های سه بعدی و گرافیکی و در صورت تناسب سلیقه از طرح های رومانتیک و همچنین رنگ های غیرفانتزی استفاده نمود.

کاغذ دیواری نانو تمامی ویژگی های کاغذ دیواری PVC را دارد همچنین ویژگی های مانند ضد دوده و کثیفی، ضد حساسیت، عایق گرما و سرما و پاره نخواهد شد. یکی از شرکتهای معتبر که در زمینه طراحی دکوراسیون و معماری داخلی فعالیت میکند شرکت سرای سامان فرتاک است که در زمینه چاپ و نصب پوستر سه بعدی نیز فعالیت دارد. آیا تهیه تجهیزات مورد نیاز دکوراسیون بر عهده پیمانکار است یا بر اساس هزینه شخصی؟ اگر روی سطح دیوارتان ترک ریز، زدگی، اثر میخ و یا فرو رفتگی دیده میشود، آنها را با بتونه پر کنید و بگذارید تا کاملاً خشک شوند.

به هر حال باز هم باید هزینه ها تخمین زده شود تا کار تا انتها بدون مشکل پیش برود. در واقع این محل معمولا محل قرار گرفتن تلویزیون ال ای دی هم هست. تحویل کالا به صورت تحویل در محل ترمینال اتوبوسرانی مقصد می باشد . مشتریان می بایست به منظور دریافت کالا به محل ترمینال مراجعه فرمایند و درصورت عدم تمایل به مراجعه حضوری ، بابت دریافت سفارش در محل خود با باربری هماهنگی کنند که قاعدتا هزینه ارسال اضافه خواهد شد .

در میان انواع کاغذ دیواری ها، کاغذ دیواری هایی با پوشش وینیل مقاوم تر هستند. رنگ هایی که در این سبک پرکاربردتر است رنگ سفید و رنگ های خنثی می باشد. هزینه ی طرح هایی با رنگ تیره بیشتر از رنگ های روشن می باشد. این فرم و رنگ اثر روان شناختی خواهد داشت، در واقع با استفاده درست از رنگ و فرم می توانیم نتایج بسیار مثبتی را در چیدمان بدست آوریم. کاربرد طرح های این آلبوم محدود به منزل نیست و در اکثر مکان ها قابل استفاده است .

دیدگاهتان را بنویسید