مناسب ترین سنگ برای نما ساختمان برای کلیه طراحان و سازندگان – آتاسنگ

سبک کشورهای اروپایی ترکیب سبک دو کشور انگلستان و فرانسه میباشد. در سبک کشورهای اروپایی از نقوش گیاهان بخصوص شکوفه گیلاس استفاده میشود. فضای سبز در سبک کشورهای آمریکایی نقش مهمی دارد و غالباً سعی میشود که عناصری از فضای سبز در داخل خانه بکار رود. این تفاوت جنس مواد اولیهی بکار رفته در این دو نوع کفپوش باعثِ وجود مزایا و معایبی در هر یک از این دو نوع کفپوش شده است. در حالت کلی استفاده از مرمریت با ساب براق استاندارد و مرسوم نیست و برای کاربرد آن در نما باید به نوع مرمریت، ساب و دیگر ویژگیهای این سنگ توجه ویژهای داشته باشیم .

رنگ در سبک دکوراسیون هندی یکی از اساسیترین عنصرهاست. استفاده از کوسن های رنگی خاص و مناسب با سبک دکوراسیون یکی از لوازم تزئینی ویژه خانه عروس و داماد است. باشد. شما مجبور نیستید فقط یکی را انتخاب کنید درواقع، مخلوط این عناصر جالبتر است. همچنین این سبک از خطوط صاف و مستقیم و رنگ های خنثی در فضا استفاده می کند و دارای ویژگی های شبیه به دکوراسیون مدرن می باشد. خط میتواند در استفاده از سقفهای بلند، فرمهای هندسی تزیینات دیواری و اکسسوری ها به کار آید.

همانطور که می دانید آینه در دکوراسیون داخلی خانه به کار می رود، به همین علت قبل از انتخاب آینه مدل مدرن ابتدا باید محل نصب آینه را انتخاب کنید. بهطور عمده ، گرانیت سرامیکی براق و یا سنگ طبیعی، پارکت به رنگ روشن و یا بافتهای چوبی، در سبک فرانسوی به کار میروند.

در این سبک از لوازم و ظروف دستساز نظیر ظروف غذاخوری چوبی و سینیهای چوبی بهعنوان تزئینات استفاده میگردد. استفاده از متریال هایی مثل بتن و فلزات و آجر بهصورت نمایان از ویژگیهای این نوع طراحی داخلی است. گاها مواجه می شویم با مشتریانی که شاید بعضی از متریال دکوراسیون داخلی را ندانند یا اسمش به گوششان نرسیده باشد اما قطعا کاغذ دیواری را شنیده و بارها در تمامی منازل دوستان و اشنایان مشاهده کرده اند. در سبک گوتیک برخلاف سبک های دکوراسیون داخلی دیگر نور جای کمتری دارد و این نوع از فضاها اغلب تاریک هستند. این روشها شامل روغن زدن و لاک زدن هستند.

دیدگاهتان را بنویسید