معرفی شیشه مناسب برای نمای ساختمان – تابناک

ترمووود (ترموود) ،الوار چوبی از جنس های گوناگون میباشد که این الوار ها توسط عملیات حرارتی موسم به فرآیند اصلاح قرار میگیرد. بنابراین برای چوب های مورداستفاده در نما باید فرآیند استاندارد صورت بگیرد تا کیفیت مطلوبی داشته باشد. نمای چوبی جذابیت خاصی دارد و شخصیت و گرما به نما میبخشد.

زمانی که چوب های نما که تحت تاثیر اشعه UV هستند به مرور زمان دچار تغییر رنگ میشوند که میتوان با رنگ آمیزی مجدد ، دوباره به شکل اولیه خود برگردد. اشعه UV بر رنگ چوب های ترمو تاثیر میگذارد. مواردی گه برای حفاظت چوب از اشعه ماورای بنفش توصیه میشود شامل : پوششی از واکس با پایه آبی ، لاک الکل ،رنگ یا روغن میباشد که به مدت زیادی به نگهداری نیاز ندارد.

5. نوع چوب جهت استفاده در نمای ساختمان (چوب سوزنی برگان شمال اروپا بدلیل دوام، رنگ و وزن سبک آن توصیه میشود. وزن کاغذ دیواری آینه ای نسبت به کاغذ دیواری های دیگه سبکتر است تا سنگینی آن باعث جدا شدن از دیوار نشود. در چیدمان فضاها یکی از مهمترین فاکنورهایی که باید مورد توجه قرارگیرند کاربری فضا است. نمای چوب و سازه های چوبی ساختمان که بنام ” ترموموود ” شناخته شده، در معماری مدرن مورد توجه قرار گرفته است. مهم ترین مشخصه این سبک قانون شکنی است و در آن می بینید که از المان های قدیمی و مدرن در کنار یکدیگر به بهترین شکل ممکن استفاده شده است.

برای این که محصول ما از کیفیت بالایی برخوردار باشد باید از استاندارد های فرایند ترمووود (ترموود) استفاده کرد. اگه محصولاتی که تولید میشود مطابق با استاندارد های تایید شده انجمن فنلاند نباشد ، از نظر ظاهری فرق زیادی با محصول غیر استاندارد ندارد. کیفیت چوب های شمال فنلاند از جنوب فنلاند بیشتر میباشد. ۲- اگر میخواهید با استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی فضای خود را خاص و منحصر به فرد نشان دهید و یا از طرح یا منظرهای خاص استفاده کنید و حتی اگر میخواهید عکس جشن ازدواج یا کودک خود را روی کاغذ دیواری داشته باشید، میتوانید از پوسترهای دیواری سفارشی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید