مراحل اجرای نمای ساختمان – خط معمار

در حقیقت این صفحات، لایه های خارجی هستند که نمای ساختمان را می پوشانند و عموماً از جنس چوب ، آجر ، سنگ ، پی وی سی ، شیشه ، استیل و … برای نمای مدرن می توان از متریال های مختلف استفاده نمود. طرح حصیری نیز از طرحهای سنتی برای نصب پارکت به حساب می آید که روشهای گوناگونی برای اجرای آن وجود دارد. این طرح و رنگ ها تاثیرگذاری زیادی بر فضا دارند. البته پارکت سفید با طرح چوب آنقدر زیبا و حرفه ای طراحی شده است که تفاوت آنچنانی با چوب سفید طبیعی ندارد .

برای اینکه بتوان از یک طراحی دکوراسیون داخلی ایدهآل که فضای مورد نظر شما را برای بهتر زندگی کردن ، انعطافپذی بیشتر ، رقابتیتر و دوست داشتنیتر مینماید ، استفاده از یک پلت فرم حرفهای و یا بین المللی خواهد بود. در ضمن با استفاده از واقعیت افزوده نیز میتوان جاذبههای گردشگری مختلف را در محیط زندگی واقعی افراد شبیهسازی کرد. شبیهسازی اجناس مختلف و سفارشیسازی آنها مطابق با سلیقه و علاقه مشتری با استفاده از واقعیت مجازی و واقعیت افزوده نیز امکانپذیر است.

همچنین میتوان با استفاده از افکتهای نور و صدا یا افکتهای متحرک، بازدید مجازی را جذابتر کرد. از میان محبوبترین بازیهای واقعیت افزوده میتوان به بازی pockemon Go که محبوبترین بازی واقعیت افزوده محسوب میشود، ingress و Zombies,Run اشاره کرد. حتی میتوانید مانند زمانی که در مکانی حضور دارید، به گوشه و کنار فضای مجازی در حال بازدید سرک بکشید و کنجکاوی کنید. یک رنگ تیره برای قسمت پایین (مانند بنفش و سبز) و یک رنگ تقریبا روشن را برای قسمت بالایی انتخاب گنید.

مشتریان میتوانند به لطف این دو فناوری مدل سهبعدی مجازی کالای موردنظر خود را قبل از سفارش دادن یا قبل از دریافت ببینند و در صورت امکان آنها را مطابق میل خود سفارشیسازی کنند (مثلاً رنگ یا طراحی لباس موردنظر خود را تغییر دهند) و نتیجه را همان لحظه مشاهده کنند. به صروت کلی هزینه ی طراحی داخلی توسط شرکت های مختلف متفاوت محاسبه می شود ممکن است برخی از شرکت ها بستگی به کیفیت کار و رزومه ی خود مبلغی دریافت نکنند یا همراه با اجرا قرار داد منعقد کنند ممکن است برخی شرکت ها باتوجه به سیاست های درون سازمانی خود مبالغ مختلفی را در بخش طراحی دکوراسیون داخلی دریافت نمایند .

دیدگاهتان را بنویسید